HC Stadion Vrchlabí – Fanoušci – Diskusní fórum

Diskusní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
prosím nevyplňovat
 

Filtr: výpis příspěvků ze dne "2019-5-1" |  vypnout filtr
 
RSS
 
01.05.2019, 19:43
 
 
Možná přijde jeden z tahounů Rebelu jam Milfait, 27 let. Co se týče hradečáků, mnozí již nakoukli ve svém věku do extraligy. Tak zde hrál třeba kdysi neznámý Nakládal. Raději budu chodit na mladší kádr než na přestárlý z odložených hráčů, kteří si chtějí jen přivydělat a už nemají motivaci cokoli dosáhnout, na rozdíl od mladých.Minulou sezónu jsme měli myslím dobře vyváženou sestavu.
 
 
01.05.2019, 19:08
 
 
Já když čtu, jak si k nám chce Hradec posílat své hráče, které nikde nechtějí, tak se musí spokojit s Vrchlabím, tak mám smíšené pocity....Snad zůstane kádr pohromadě a nějaké zásahy v podobě takovýchto hráčů nepřijdou. Doplnit ano, ale zkušený hráč, který již má něco odehráno a bude opravdovou posilou!
 
 
jinfa | vrchlabí
01.05.2019, 16:10
 
 
...prý se něco málo dozvíme z rozhovoru s ,J.Jakubcem ve Vrchlabinkách... Smajlík ,ale myslím,že všichni čekáme daleko víc Smajlík Na stránkách HK, se člověk dozví třeba to,že jsme jim s naším nepostupem udělali čáru přes rozpočet... Smajlík
 
 
01.05.2019, 15:28
 
 
No, i já musím souhlasit s příspěvky podemnou. Fanoušci a Vrchlabští fans si určitě zaslouží důkladné zhodnocení sezony, jednotlivých hráčů a pak i vize a plány do další sezony.Stejně tak i já sleduji hokejové stránky týmů, kteří u nás měli letos hráče. ( např. Hradec, Litvínov). Takže vím, že se do přípravy ve svých mateřských klubech už zapojili pro nás letos klíčoví hráči Vrchlabí(např. Soukup, Berger, Pilař). Takže prosím naše vedení o zhodnocení sezony a o případné seznámení nás fandů o odchodech, příchodech, o s
odchodech v týmu a o naopak jeho posílení. Děkuji
 
 
01.05.2019, 14:40
 
 
Docela bych zde uvítal zhodnocení uplynulé sezóny. A také něco o budoucnosti a tak nezbývá než pátrat o novinkách ve Vrchlabí u soupeřů. 6.května zde začnou přípravu tito mladíci z HK: Jaroslav Dvořák, Jakub Hašek, Filip Jirásek, Patrik Mašín, Jakub Muška, Mikuláš Pohl, Štěpán Matějček. Další skupinu mladíků Hradec posílá do Litoměřic.
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.