HC Stadion Vrchlabí – Fanoušci – Diskusní fórum

Diskusní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
prosím nevyplňovat
 

Filtr: výpis příspěvků ze dne "2019-4-30" |  vypnout filtr
 
RSS
 
jinfa | vrchlabí
30.04.2019, 15:27
 
 
No takhle si odpoví většina z nás... Smajlík Jen jsem chtěl znát(určitě nejsem sám) názor někoho z vedení.Je pravdou,že sezóna bylá dlouhá a krásná.I přes různé spekulace(jiná soutěž,změna manažéra..)..si myslím,že budem hrát dál 2.ligu.Uvidíme,jaké budou ambice a co se všechno bude v týmu přes léto dít. Smajlík
 
 
30.04.2019, 09:24
 
 
Také bych si rád přečetl hodnocení minulé sezóny. Ale asi si umím i sám odpovědět, proč ten vytčený cíl nevyšel. Prostě byl Sokolov o malinko lepší, šťastnější a asi i fyzicky silnější. Fungoval na bázi profesionálů, kteří trénují 2x denně. O to větší poklona našim hráčům, kteří mají svoje civilní zaměstnání a k tomu ještě i dojíždění... A přesto byli Sokolovu rovnocenným soupeřem. Moc si přeju, aby mužstvo zůstalo co nejvíce pohromadě, dobře se ještě doplnilo (na celou sezónu a ne až v lednu) a opět nám dělalo radost. Nevím jaká bude spolupráce s Hradcem, vzhledem k tomu, že 2.liga je pro ně málo, ale naše vedení určitě dokáže přivést hráče, kteří sem zapadnou a budou posilami. Přibylo nám další derby, takže paráda. Už teď se těším na srpen a první přáteláky.
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.