HC Stadion Vrchlabí – Fanoušci – Diskusní fórum

Diskusní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
prosím nevyplňovat
 

Filtr: výpis příspěvků ze dne "2019-3-26" |  vypnout filtr
 
RSS
 
26.03.2019, 22:01
 
 
Děkuji za infa... Líp už to asi nejde. Smajlík
 
 
26.03.2019, 21:59
 
 
Dnešní zápas začal naší aktivitou a poté se hra zdála oboustranně opatrná a vyčkávající. To samé i v hledišti. Asi se čekalo, co se vlastně bude dít.Pak následovalo naše perfektní zakončení v přečíslení. Sokolov zase bravůrně využil snadnou dorážku. Jinak se první třetina jevila chvílemi opatrná a nikdo nechtěl udělat chybu, i když nakonec byly šance na obou stranách.Ve druhé třetině se nám podařili vstřelit dvě slepené branky. Trochu šťastné, ale jsem rád za ten polovlastenec,protože konečně měl úspěch náš forčeking, který často praktikujeme. Druhá branka vlastně z nahození a to také často praktikujeme. Skvěle se to sešlo takto za sebou. Potom signalizované naše vyloučení a hra proti šesti, následoval nepotrestaný soupeřův faul kdy snad všichni rozhodčí oslepli a pak nás poslali do tří. Zřejmě rozhodující fáze utkání a my skvěle ubránili naše oslabení ve třech. Bravo všici na ledé!!! V poslední třetině jsme myslím měli chvíli navrch fyzicky a skvěle jsme se soupeřem bruslili a nepřipustili drama. Velká poklona Kubovi v bráně a do Sokolova přeji hodně našich překvapivých a úspěšných řešení a ať si do soboty přivezeme mečbol !!!
 
 
Pepahcv | Vrchlabí
26.03.2019, 21:08
 
 
Velká gratulace! První třetina pomĕrnĕ vyrovnaná. Šli jsme po pĕkné akci a přihrávce na volného Mrňu do vedení. Přišlo mi ale že soupeř lépe bruslil a byl více důrazný. Po první brance Mrňi nás trochu zatáhli v útočném pásmu a obránci možná mohli trochu důraznĕji je přirazit k mantinelu, aby si to nepřihráli. Do konce třetiny už to bylo vyrovnané. Ve druhé třetinĕ jsme začali více napadat i střílet. Odmĕnou za bojovnost byla šťastná branka Bergra, kterého jestli jsem dobře vidĕl trefil jejich obránce vyhozením do hokejky od které puk skončil v brance. Mĕl to vyhodit po prknech. Jeho chyba a naše radost Smajlík Třetí branka byla z nahození kde do té doby vynikající Závorka zaspal, ale i to bylo se štĕstím. A co dál? Sokolov zkusil vše proč ho společnĕ s Trutnovem a Jabloncem moc nemusím. Zkusil hrát v šesti, ale sudí to odpískal. Tak dostal dvĕ minuty 5:3 když druhý faul byl evidentnĕ opačnĕ. V závĕru po další brance Bergra sudí najednou pískal co do té doby ne a tak alibisticky srovnal tresty na 6:6. U vĕčnĕ hákujícího a na hranĕ hrajícího Sokolova to číslo nesedí... Využitá přesilovka to asi rozhodla. Kluci si to hlídali a proti tomu co mĕl Sokolov zasáhl spolehlivý Jakub Soukup. Třetí třetina se tak spíš dohrávala a soupeř ani na žádný tlak nemĕl. Když jsem psal v úvodu o bruslení tak i to se otočilo a podle mĕ jsme byli po vyrovnané první třetinĕ 2 třetiny lepším týmem. Díky hoši a teď zabojovat ve čtvrtek v Sokolovĕ Smajlík

PS: Ve čtvrtek mám volno a moc rád bych tam jel tak kdyby mĕl nĕkdo třeba místo? Smajlík
 
 
26.03.2019, 20:36
 
 
už aby byla sobota. Díky kluci. U onlajnů je to fakt děs,to se nedá. Kéž by v sobotu byl mečbol pro nás a dotáhli jsme to do konce
 
 
26.03.2019, 20:13
 
 
No tě pr-el, u toho onlajnu to je peklo, vám povím... Tak šup šup, po zápase na dvě rychlý a pak prosím o live-info vás, zúčastněnejch... Díky Smajlík
 
 
26.03.2019, 13:56
 
 
To Kasi71:
Securitka, která by měla dohlížet na to, aby nevznikaly konflikty mezi fanoušky, případně je potlačit. Vrchlabáci odcházeli zadním vchodem, pro ně určeným a i přesto chodilo kolem celkem požehnaně fanoušků Sokolova. Když chudáci v reflexních vestách viděli, jak Sokolovští přejí Vrchlabákům šťastnou cestu, podávají si ruce a zdraví se, vykolejilo je to asi na tolik, že začali bezdůvodně nadávat a (troufnu si říct) vyvolávat hádku s Vrchlabáky a vyhánět zbytek ze stadionu. Nedivím se hlavním ze Supras, že si to nenechali líbit. S tímhle jsem se fakt ještě nesetkal.
Zmínil bych ještě situaci, kdy jsem si šel po přestávce pro pivo a u bufetu ze strany od našeho kotle byla najednou natažena páska zákaz vstupu. U ní stál pan z již zmiňované bandy, který ji zvedal, pokaždé, když chtěl někdo projít. Zda byl ve žlutočerném nebo vrchlabském mu evidentně nedělalo starosti.
Prostě komedie. Lidí, kteří si potřebují na něco hrát. Ještě, že se tím nenechali fanoušci ani jednoho z obou táborů nijak moc rozhodit.
Jinak dnes všichni povinně. HCV-OLÉ!!
 
 
26.03.2019, 08:05
 
 
Nester, ještě si zapomněl na místní tragickou Security. Taky úplně na ho.vno, a kur.vila to na obě strany taky stejně!! Smajlík Smajlík
 
 
Nester | Vrchlabí
26.03.2019, 08:01
 
 
Jsem si na popud nekterych komentaru na fb precetl zpetne onlajny a fakt mazec. Pisatel byl pekne zaujatej. Takze strucny pohled ode mne.
1. tretina - otukavani a oboustrane vyrovnany hokej. Rozhodci hodne poustel, tak se ocekaval tvrdy, ale ferovy hokej.
2.tretina - Sokolov lepsi. Rozhodci otocil a najednou chteli byt taky na lede videt. Na h*vno piskal na obe strany.
3. tretina - Vrchlabi lepsi, melo blizko ke srovnani. Faul na trestne strileni jsem nevidel, ale ostatni u nas rikali, ze to zapiskal spravne. Bitku Chalupy vyprovokoval Prindis, ale Chalupu hodne rychle stahnul na led. "Likvidacni faul" Blahy. Byl normalni tvrdy narazeni na mantinel v ramci pravidel. Jejich hrac se chvilku valel, pak vstal a v poho odjel. Jen si drzel ruku. Nekdo pise, ze na zaver jsme byli zbytecne tvrdy. Ja si myslim, ze je to playoff a je potreba jim ukazat do dalsich zapasu, ze at si daj pozor nebo to bude bolet.
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
×
Dnes v 18:00 | Muži
HC Trutnov
HC Stadion Vrchlabí