Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.

Filtr: výpis příspěvků ze dne "2019-11-2" |  vypnout filtr

RSS

Pepahcv | Vrchlabí
02.11.2019, 22:50

Občas se nestačím divit, co se tu objeví za příspěvky. Dnes mě tedy překvapuje že se tu po výhře venku o 7 branek dokáže objevit spíše negativní příspěvek. No předně je třeba klukům poděkovat k dalšímu jednoznačnému vítězství Smajlík Po skoro měsíci co jsem nemohl na zápasy jsem si užil druhý jednoznačný zápas. V Jablonci jsme dnes viděli třetinu snů. V první třetině jsme proměňovali šance a byli jasně lepší. Ta třetina byla jedna z nejlepších v této sezóně. Ikdyž jsme už v jejím průběhu volali po 10 a v závěru dokonce po 20 gólech Smajlík tak mi bylo jasné že to takto nepůjde. Na Jablonci totiž obdržené branky moc stop nezanechali. Jasně byli jsme o dost lepší, ale oni hráli pořád podobně to nejlepší co uměli. Když to srovnám s Mostem kde třeba kapitán Havlůj (kapitán příkladem...) na to okázale kašlal a nebavilo ho to tak Jablonec se obdrženými brankami nenechal ovlivnit. I to ho možná uchránilo od dvojciferného debaklu. Ve druhé třetině jsme byli i nadále lepší. Přestali jsme ale využívat šance, přesto jsme jí ale vyhráli o dvě branky. Jablonec od první třetiny nestíhal a hodně fauloval. Sudí Veinfurter to sice pískal, ale od poloviny zápasu se dal na Českou typickou připodělanou cestu sudích tedy na srovnávání trestů aby nikdo nic nemohl říct. Šli jsme dvakrát do třech. Podruhé po ukázkovém skoku plavmo našeho bývalého hráče Adama Miškovského. Já chápu že je to pro ty kluky možná flustrující hrát teď za tým bez ambicí, ale za takového jasného stavu je to zbytečné divadlo... O chvilku později zkusil podobnou show mladý Pilek, ale do Jablonecké školy padání mu toho v 19 letech ještě hodně chybí. Každopádně Jablonec z 5:3 dal gól. V zápase kde se podle mě nehrálo nijak tvrdě ani za hranou tak velice zpochybňuji 21 vyloučených hráčů. Je to moc a právě kouskování hry sudího Veinfurtera a to hlavně od poloviny zápasu si myslím stálo i zatím že se postupně hokej vytrácel. Rozhodčí nemá být vidět, ale tenhle exhibionista to jinak pískat nedokáže. Je to dlouhodobé že se snaží být středem pozornosti. Naše vedení pak kluky opravdu asi ve 3 třetině ukolébalo k ubrání z tempa. Třeba jsme našetříli i nějaké síly na středeční derby s Trutnovem... Za mě ale skvělých 20 minut a solidních 40 minut Smajlík A teď hráči čekáme na to že si konečně s Trutnovem poradíte a ukážete že jste první oprávněně!

02.11.2019, 22:15

No, na takovýhle utkání je lepší zapomenout. Od poloviny to bylo harakiri a nácvik hry v oslabení. Poslední třetina byla vůbec nijaká. Pozitivum - hattrick Hozáka. Tak ve středu zodpovědně a celé utkání.
A k Mikemannovi, jsou pro tebe statistiky tak důležitý? Já spíš dám na to, co vidím a i když hráč boduje, neznamená pro mě nic víc, než jiní...

02.11.2019, 19:43

onljany.com KO
odkaz

02.11.2019, 19:27

Super onlajny z Jablonce, co...

02.11.2019, 18:57

To jo, koukám žě to ten Mališ zabalil po čtvrtém gólu a šel domů. Po první třetině jako doma.6 : O.Jen tak dál hoši Smajlík

02.11.2019, 18:14