Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.

Filtr: výpis příspěvků ze dne "2018-2-8" |  vypnout filtr

RSS

Jirka_Jakubec | Vrchlabí
08.02.2018, 11:31

Včera to byl klasický Jablonec. V první třetině jsme hráli opravdu dobře a chtělo to proměnit nějakou šanci navíc. Ve druhé třetině se zápas rozhodnul a to v přesilovce 5:3, kde oba fauly a zejména ten Šimondův byly přinejmenším sporné. V takto vyrovnaném střetnutí rozhodují detaily a takovéto vyloučení zlomilo celý zápas. Obvykle více fauluje ten tým, který je horší a nestíhá a to v tomto zápase nebylo. Přesto byl poměr vyloučení za první 2 třetiny 1-5 v náš neprospěch. Vůbec nechci dál hodnotit výkon rozhodčího, pouze musím podotknout, že po úpravě sazeb je právě hlavní rozhodčí suverénně nejlépe placeným aktérem zápasu. Čistě teoreticky by měl výrazně převyšovat celkové dění na hřišti, ale realita bývá obvykle jiná nebo opačná.
Druhou a za mě mnohem podstatnější věcí je "mentální připravenost" našeho týmu. Věřil jsem a stále věřím, že máme mnohem zkušenější a kvalitnější tým než v minulých sezónách. A to by mělo být v takovýchto zápasech znát. Včera to bohužel neplatilo. Nechali jsme se rozhodit všemi těmi maličkostmi, až se naše soustředění a připravenost na zápas úplně vytratila. V kabině před zápasem si můžeme říci spoustu věcí, ale jde o to umění přetavit to odhodlání na ledě ve skutečnost. Vzhledem k tomu, že v play-off bude většina takovýchto zápasů, tak pevně věřím, že lídři v našem týmu (a máme jich tam dost) dokážou přehodit výhybky v hlavách a půjdeme do zápasů s vítěznou mentalitou. Že se soustředěně a s pokorou dokážeme přenést přes všechny překážky, které se v zápasech PO objeví.
Věřím, že síla tohohle týmu je mnohem větší, než se zdálo včera.

jinfa | vrchlabí
08.02.2018, 05:12

To: Paboubek- Smajlík

08.02.2018, 00:20

Za stavu 1.0 jsme to mohli navýšit.Příležitosti byly. Ve druhý třetině jsme bohužel dost komplikovaně zakládali útoky a jaksi ani nestíhali bránit střední pásmo a tak byly vidět často jablonečtí v přečíslení. Často jsme otáleli v práci s pukem a byly z toho hrubé chyby. Určitě nebyl jediný, ale dnes dost kazil Jirků. Bohužel pak předvedli pěknou šou rozhodčí, když jablonecký hráč srazil svého gólmana do brány a ještě ho pro jistotu zalehl.Rozhodčí si na tu chvíli počkal a šli jsme do tří. Myslím ,že naši hráči budou i pěkně osekaní. Jistě je dobře, že máme lepší skóre ze vzájemných zápasů, ale musíme především zjednodušit hru, nekomplikovat si rozehrávku chce to i větší soustředěnost na hru a tím se vyvarovat zbytečným chybám. Ještě zmíním velmi špatou kvalitu ledu a domácího spíkra. Jeho metr a šachovnicový praporek stál za to. Hlavy vzhůru a příště budeme brát body zase my . HC OLÉ.