HC Stadion Vrchlabí – Fanoušci – Diskusní fórum

Diskusní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
prosím nevyplňovat
 

Filtr: výpis příspěvků ze dne "2017-9-21" |  vypnout filtr
 
RSS
 
Svobodak | Vrchlabí
21.09.2017, 16:09
 
 
Jirko, myslím, že bráchu znám asi líp než kdokoliv jinej a můžu ti říct, že je to úplně normální kluk. Asi máš pravdu v tom, že se do kolektivního sportu, obzvláště do českého hokejového prostředí úplně nehodí. Na druhou stranu si nemyslím, že to z něj dělá horšího člověka (spíš naopak). O tom, že měl problémy v Liberci s trenérem Šťastným, už bohužel ví asi celá republika (kdysi jsme se spolu o tom bavili a to ani nevíš všechny podrobnosti). Jak dobře víš český rybníček je malý, všichni se znají a jsou spolu kamarádi, takže Svoboda = problémový hráč. Jak se jednou takhle zapíšeš, tak už to máš těžký. O to víc mě mrzí, že ho jeho mateřský klub víc nepodržel a nedal mu pořádnou šanci. To že vysedává na tribuně a místo něho hrají kluci bez perspektivy (bez urážky) jako šanci neberu. Neboj, vím moc dobře, že když se Liberec nebo Benátky na bráchu ptali, moc dobré reference jsi jim nedal. Je zajímavý, že se neustále někdo ohání tím, že je Dan sobecký hráč, hraje na sebe a ne pro tým. Tenhle argument ale neberu, v každém týmu kde pravidelně nastupoval (zdůrazňuju pravidelně) byl vždy v popředí nahrávačů, chodil na oslabení atd. Jestli mu vytýkáš to, že nebyl nadšenej z toho, že pořádně nehrál, ok. Možná to na sobě dává moc znát, ale pamatuju si, že tys taky nebyl úplně pozitivní a týmovej, když si tě Bajgl dovolil posadit (o Hlavajdovi a Fílovi ani nemluvím – to byla jinovatka na hokejce a rovnou se vyhazoval trenér Smajlík ). Když hrál Dan chvíli v 1. útoku tak si nemyslím, že nějak zklamal. Pár zápasů potom skončil na tribuně, což úplně nechápu. No nic, vím, že se stejně nic nevyřeší, ale ještě jednou opakuju, že jsem zklamanej, protože vím, že měl brácha na víc a Vrchlabí mu v tom mohlo pomoct. Možná na to zpětně budeš mít jiný pohled, až tvoji kluci někdy budou hrát na vyšší úrovni a poznají podobné zacházení – což se snad nestane, věřím, že ty si to dokážeš líp pohlídat.
Martin Svoboda
 
 
Jirka_Jakubec | Vrchlabí
21.09.2017, 14:34
 
 
Martine, mám potřebu na tvůj příspěvek reagovat. Evidentně se týká aktuálního ukončení působení Dana Svobody v týmu HC Letňany. Přemýšlel jsem, co všechno tady budu zveřejňovat, ale moc toho nebude. Pokud máš potřebu si o tom promluvit, tak se klidně ozvi, ale prezentovat na fóru to nebudu.
Pouze poznamenám, že jeho ukončení působení v týmech HC Vrchlabí, HC Benátky a teď i HC Letňany jsou si strašně podobné a nebude to náhoda. Nikdo nezpochybňuje jeho hokejové kvality, které přesahují tuto soutěž a neměl jsem s ním ani žádné osobní problémy. Bohužel pro něho (pro Vás) je hokej kolektivní hra a život v kolektivu vyžaduje schopnost fungovat ku prospěchu celku.
Obviňuješ tady Petra Hlaváče, ale např.komunikaci mezi Benátkami a Vrchlabím jsem měl na starosti výhradně já. A můžu Tě ujistit, že kdyby Dan v jakémkoliv týmu fungoval tak, že by to týmu přinášelo z většiny užitek, tak si p.Hlaváč může říkat, co chce a nikdo na to nebude brát ohled.
 
 
21.09.2017, 14:09
 
 
Vcera pres branare,obrance i utocniky dost vlazny vykon! Vzrusujicich bylo vlastne jen poslednich 5 minut. Hraci nam fanouskum mohli urcite nabidnout vice, treba aspon tu jejich petku pretahnout pekne po chrbate 😂
 
 
Svobodak | Vrchlabí
21.09.2017, 11:23
 
 
Chtěl bych tímto poděkovat Petru Hlaváčovi. Nejen že ti nestačilo, že jsi loni ukončil bráchovi sezonu, ale ty o něj máš starost i letos a nakecáváš o něm cizím trenérům nesmysly. Nevím, co jsem vám tak hrozného za dobu svého působení v HC Vrchlabí provedl, ale fakt mě mrzí, že si musíte vybíjet zlobu zrovna na Danovi. I přesto přeju Vrchlabí hodně štěstí a doufám, že jednoho dne budou ve vedení lidé, ze kterých mi nebude na zvracení.
Tak pa Hlavajdo a hodně štěstí v kuličce a na bednách.
Martin Svoboda
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.