HC Stadion Vrchlabí – Fanoušci – Diskusní fórum

Diskusní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
prosím nevyplňovat
 

Filtr: výpis příspěvků ze dne "2017-9-16" |  vypnout filtr
 
RSS
 
16.09.2017, 21:16
 
 
To byla jízda! Výborně!!! A kámoši ze Dvora jsou už taky v TOP 4! A Trutnov? Snad už něco bude, prý mu už praskla voda... Já se těším na středu, jako když mi bylo dvacet!
 
 
16.09.2017, 20:47
 
 
Dát venku 6 golů svědčí o všem.kluci díky za krásné 3 body.
 
 
jinfa | vrchlabí
16.09.2017, 20:05
 
 
Gratulace k zisku krásných tří bodů! Smajlík
 
 
jiri.zaplatile | vrchlabi
16.09.2017, 20:03
 
 
Dnes nesmirne tezky zapas v Sokolove.Nasi bojovnici to ale nakonec zvladli.Za coz jim jiste vsichni fandove od pocitacu dekujem.Pro slabsi povahy to asi hrozilo infarktem.Tak zase ve stredu.HCV dekujem!
 
 
Jirka_Jakubec | Vrchlabí
16.09.2017, 19:56
 
 
Dnes jsem sledoval pouze na onlajnech, ale k..va to zas byly nervy!!! Smajlík Smajlík
 
 
jinfa | vrchlabí
16.09.2017, 16:23
 
 
Tak hodně štěstí v dnešním zápase!!!HCV-olé!!!
 
 
Jirka_Jakubec | Vrchlabí
16.09.2017, 16:06
 
 
Dnes pouze krátké info k dnešnímu zápasu. Nakonec jsme do Sokolova odcestovali v maličko oslabené sestavě. David Pojkar a Honza Kerekanič jsou nemocní, Radek Krsek má pracovní povinnosti a Štěpána Havránka nám pro dnešek neuvolnil Mountfield.
V Sokolově nás opravdu nečeká nic jednoduchého, soupeř proti loňské sezóně dost posílil, takže očekávám naprosto vyrovnaný souboj o body. Tak nám držte u onlajnů pěsti. Smajlík Smajlík
 
 
Pepahcv | Martinice v Krkonoších
16.09.2017, 10:55
 
 
Na úvod jsme viděli poměrně vydařené utkání. Co se mě na zápase se Dvorem líbilo je to že se v dobrém světle ukázali všechny posily. Od začátku jsme byli lepší a zaslouženě jsme vyhráli. Trochu varováním může být pětiminutovka na konci druhé třetiny kdy dal Dvůr gól a chvíli tu ukazoval proč je vlastně ve 2. lize. Třetí třetinu už si to naši pohlídali.
Při pohledu na ostatní zápasy je vidět že nejspíše bude pokračovat houpačka v Sokolově. Teď se zdá že je ten tým zase nahoře. Silný bude opět Jablonec, Kobra a uvidíme jestli i Děčín. Slaný (Most) je docela otazníkem, ale stejně jako u nás a u některých dalších týmů 2. ligy je tu pár hráčů co mají odehráno dost zápasů v extralize a ten tým stejně jako tady zvednou. Opět si myslím že je skupina střed nejslabší ze skupin 2. ligy. V tomhle asi jasně vede pravidelný dodavatel týmů do WSM ligy skupina východ a ve středu silný Havlíčkův Brod.
Logo i dres se mě moc líbí. Už jak hráči nastoupili tak jsem si vzpomněl na Kladno, je to trochu podobné, ale ne stejné. V dnešní době vymyslet něco originálního je těžké, takže podle mě krásné dresy a povedené logo Smajlík
Co se týká nových webových stránek tak se přiznám že po prvním načtení na mobilu jsem moc nejásal. Z počítače se mě líbili daleko víc a je to otázkou zvyku. Celkově si myslím že je to opět krok dopředu.
Dnes to bude v Sokolově pravděpodobně vyrovnaný zápas, Sokolov zdá se bude patřit na špičku tabulky a tak to bude velká prověrka.
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.