HC Stadion Vrchlabí – Fanoušci – Diskusní fórum

Diskusní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
prosím nevyplňovat
 

Filtr: výpis příspěvků ze dne "2017-3-22" |  vypnout filtr
 
RSS
 
22.03.2017, 12:04
 
 
Pardon mě se ten počítač asi zbláznil.
 
 
22.03.2017, 11:43
 
 
TO: Jirka_Jakubec Ne všichni máme FB a proto díky.Přeju hodně štěstí v přípravě nové sezony.
 
 
22.03.2017, 11:32
 
 
TO: Atheros
Naše stručné a rychlé vyjádření bylo na FB. Na web připravujeme obsáhlý rozhovor se mnou a s Hlavajdou, kde se pokusíme důkladně a detailně shrnout celou letošní sezónu a něco málo řekneme k té příští. Psal jsem, že teď všichni potřebujeme hodit hokej dost daleko za hlavu, ale moc to nejde. Ještě se postupně ukončují mládežnické kategorie, tento pátek budeme mít interní rozlučku s A-týmem (uvidíme se ve Vikině) a už se nám honí hlavou myšlenky na sezónu příští.
Co se týká těch vyloučení v posledním zápase, tak ty víceméně odpovídala průběhu zápasu. Některá rozhodnutí rozhodčích byla necitlivá, ale rozhodně to neovlivnilo výsledek zápasu. Ve druhé třetině jsme začali tahat za kratší konec a taky jsme víc faulovali. To vzájemné vyloučení Jakeše a Klémy už bylo spíš výsledkem naší frustrace.
Jinak Kobra nás v těch posledních 2 zápasech porazila zaslouženě a férovým způsobem a rozhodujícím faktorem byla jejich elitní lajna, která zařídila 95% všech gólů. Já osobně jí budu v nadcházející sérii fandit, ale bude to mít s JBC dost těžké.
 
 
22.03.2017, 10:29
 
 
Vyloučení 4 - 10 a klement opět 5 min. TO je divné. Nemohl by se k tomu někdo vyjádřit? Po celkem uspěšné sezoně,je tu na stránkách jako po funuse. Ahoj všem.
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.