HC Stadion Vrchlabí – Vyhlášení fotosoutěže Supras

Vyhlášení fotosoutěže Supras

06.10.2019
Lucie Horčičková

V letních měsících proběhla na facebookových stránkách Supras Vrchlabí fotosoutěž, do které se mohl zapojit kdokoliv s jakoukoliv fotkou, která měla nějakou spojitost právě se Supras.
Zde najdete vítězné fotografie...

Na FB stránkách Supras Vrchlabí, probíhala přes letní prázdniny fotosoutěž "Vyfoť Supras na cestách". Principem soutěže bylo, aby se na fotce u zajímavého místa zachytilo něco spojeného se Supras (nejčastěji samolepka, ale i mikina či bunda). Přišlo cca 30 fotografií, proto jsme se rozhodli, že oceníme 3 fotografie. První vybírali hráči HC, druhou členové Supras a třetí byla vybrána na základě počtu "to se mi líbí" na FB.

Ve všech 3 kategoriích zvítězila koláž z USA a autor této fotky dostal nejvíce cen ze všech výherců.

Hlavní vítěz a zároveň oceněné foto za HC:

"Koláž USA" - Antoš Jan
Tento výherce získal dárkový balíček od HC, členství v Supras a taštičku přes rameno Supras.
,

Největší počet "To se mi líbí" na FB:

"Supras na Balatonu" - Blažek Daniel
Jelikož na fotce bylo 5 osob, tak každý zúčastněný získá výjezd na hokejový zápas zdarma.

(3. místo: "lahváč", 4. místo: "dárce krve")

Supras porota:

"Vodopád Supras/RH" - Lederová Denisa
Získala členství Supras a tričko Supras.

(3. místo: "koláž ňadra", 4. místo: "velká koláž Čr s mapou")

Děkujeme všem zúčastněným a můžete očekávat stejnou soutěž i příští rok. Foťte, ukládejte a až budete vyzváni, tak posílejte.

Supras Vrchlabí