HC Stadion Vrchlabí – Vrchlabí se vrací zpět do II. ligy
A Team

Vrchlabí se vrací zpět do II. ligy

Lucie Horčičková

Kluby HC Stadion Vrchlabí a HC DYNAMO Pardubice se po vzájemné dohodě rozhodly ukončit svoji spolupráci a přenechat si práva na účasti v soutěžích Chance ligy a II. ligy. Fakticky to tedy znamená, že práva na Chance ligu získává pardubické Dynamo a Vrchlabí se vrací zpět do II. ligy.

Vyjádření Jiřího Jakubce:
„Pro HC Stadion Vrchlabí byly 2 roky ve vyšší soutěži obrovskou zkušeností a spolupráci jsme vnímali velice pozitivně. Silný extraligový partner byl pro takové fungování nezbytný a to jsme si i po celou dobu dobře uvědomovali. Aktuálně tedy takového partnera nemáme a budeme hrát II. ligu. Pro náš klub to znamená, že se okamžitě a intenzivně začínáme připravovat na II. ligu. Povedeme jednání se všemi partnery a kmenovými hráči a věříme, že v našem týmu bude působit velké množství vrchlabských odchovanců, z nichž někteří jsou obohaceni o prvoligové zkušenosti.”