HC Stadion Vrchlabí – Nákaza virem COVID-19

Nákaza virem COVID-19

Lucie Horčičková

Bohužel i v našem týmu se objevila nákaza virem COVID-19 a zasáhla tak do rozjeté přípravy a s určitostí zasáhne i začátek našeho soutěžního programu.

První příznaky se u hráčů objevily během víkendu a od včerejšího rána celou situaci, ve spojení s klubovým lékařem a krajskou hygienickou stanicí, řešíme.
Postupně jsou hráči včetně realizačního týmu testováni. Od dnešního dopoledne máme první oficiálně potvrzené pozitivní nálezy s tím, že příznaky má i několik dalších členů A-týmu.

Program A-týmu byl od včerejšího dne přerušen a dle předběžných informací od hygienika podstoupíme karanténu minimálně do středy 16.9.2020. Tímto tedy avizujeme, že první 3 kola (HC ZUBR Přerov, Valašský hokejový klub, HC AZ Havířov 2010) nebudeme schopni odehrát. Předpokládáme, že budeme schopni se do soutěže zapojit nejdříve ve středu 23.9.2020, ale je to zatím pouze předběžný odhad.

Situace se postupně vyvíjí a o dalších opatřeních nebo změnách Vás budeme neprodleně informovat.