HC Stadion Vrchlabí – Další zápas odehraje Stadion na ledě Dvora Králové
A Team

Další zápas odehraje Stadion na ledě Dvora Králové

17.08.2018

Pro Dvůr Králové to bude první přípravný zápas ve druhé lize. HC Stadion už má za sebou dvě utkání, obě proti kolínským Kozlům a ani jeden zápas se Vrchlabí nepovedl.

HC Stadion Vrchlabí se do prvního přípravného zápasu postavil ve čtvrtek 9. srpna. Během 60 minut ale ani jeden nedokázal vstřelit branku a utkání dospělo do prodloužení. Tam rozhodl kolínský Semirád hned ve 61. minutě o vítězství svého týmu. Odvetný zápas se odehrál na kolínském ledě o týden později. Ani tentokrát si ale Stadion nepřipsal výhru. Dvě třetiny vedl Kolín o tři branky, hosté zabrali až ve třetí části, ale na soupeře stejně nestačili a Kozlové zvítězili 4:2.

HC Rodos se v sobotu poprvé postaví na led proti soupeři ze své skupiny. Přípravná utkání ale budou mít v rychlém sledu za sebou, v sobotu Vrchlabí, v úterý budou hostit Kolín a ve čtvrtek si zahrají proti Trutnovu. Proti Stadionu je tak čeká první oťukávání a sehrání se. Trenér Lubina má k dispozici 30 hráčů, včetně Martina Filipa, který do Dvora přestoupil z Vrchlabí. Zahrají si ale také někteří junioři z Pardubic.

Zápas se odehraje na dvorském zimním stadionu od 17.hodin. Máme to kousek, přijeďte podpořit svůj tým!