Archiv článků

V prosinci 2014 vyšly tyto články:

Další stránky
123>>
1.12.Třetí třetina rozhodlaKRK - TRE 3:1, 17.kolo | Jana PoskerováProti Třebíči rozhodla v zápase staršího dorostu poslední dvacetiminutovka, kdy domácí nasázeli do branky tři góly.
1.12.Starší dorost ukončil základní část soutěžeHBR - KRK 6:2, 18.kolo | Jana PoskerováVýletem do Havlíčkova Brodu skončila základní část soutěže pro starší dorost HC Krkonoše. Krkonoše jsou po základní části zatím na 7.místě tabulky s 20 body.
1.12.Vítězné KrkonošeHRO - KRK 6:8, 0.kolo | Jana PoskerováHned v první třetině naši hokejisté odskočili ve skóre a to se jim podařilo udržet až do konce těžkého zápasu.
1.12.Také proti Jaroměři 2005 zvítězilaJAR - KRK 8:9, 0.kolo | Jana PoskerováKluci velice zabojovali a odvezli si cenné vítězství z vyrovnaného zápasu.
1.12.Druhá část soutěže juniorůKRK - JHR 2:3, 2.kolo | Jana PoskerováPoslední listopadová neděle byla prvním zápasovým dnem druhé části soutěže juniorů. Na domácím ledě však soupeři krkonošští junioři podlehli.
2.12.Čertovský hokejJana PoskerováVšechny Vás srdečně zveme na ČERTOVSKY DOBRÝ HOKEJ! Kdy? 6. 12. 2014 od 18:00 HC Stadion Vrchlabí - HC Baník Sokolov
3.12.Kdo je nejčastější soupeř HC Stadionu a na koho neumí Vrchlabští zahrát?Marek KomárekJe to již více než tři roky, kdy ve Vrchlabí vznikl tým s názvem HC Stadion Vrchlabí. Tento celek pokaždé v odlišném složení odehrál přesně tři a půl sezóny. V zápasech vyjádřeno to prozatím čítá 159 přátelských a mistrovských utkání. Vítězství proti Kolínu bylo stým vyhraným zápasem. Po utkání v Moravských Budějovicích jich má HC Stadion už 101. K tomuto úctyhodnému zisku přidali Vrchlabští ještě 12 vítězství po sam. náj., či po prodloužení. Prohráli zatím 38 klání v normální hrací době a 5 v nastavení. Remíza se zrodila celkem třikrát. Více statistik naleznete v hlavním článku.
4.12.Na Mikuláše k nám zavítá Baník SokolovVRC - SOK 3:5, 17.kolo | Raina TomanováK mikulášskému utkání zavítají na vrchlabský led hráči z Baníku Sokolov. Sobotní domácí zápas bude nejen ve znamení skvělého hokeje, ale také soutěží, ve kterých si můžete zahrát třeba o víkendový zájezd do Paříže. Hlavním tahounem však bude HC Stadion a samozřejmě tři body, které na svém ledě bude hájit.
6.12.Sokolov ovládl poslední třetinu a odvezl si všechny bodyVRC - SOK 3:5, 17.kolo | Marek KomárekPohledné závěrečné utkání první poloviny soutěže přineslo mírnou převahu domácích hokejistů v prvních dvou periodách. Dobrý výkon týmu podtrhl skvělými zákroky i domácí muž v masce Jakub Neužil. Poslední část ale patřila Baníku. Během dvanácti vteřin otočil stav téměř darovanými brankami a zejména zásluhou Dobřemysla dotáhl utkání zkušeně do vítězného konce.
7.12.Mladší dorost doma poraženKRK - ZNO 3:6, 18.kolo | Jana PoskerováPředevším výkon hostujícího golmana rozhodl o výsledku domácího utkání mladšího dorostu.
7.12.Sedmákům se daříJAR - KRK 3:7, 13.kolo | Jana PoskerováDobrou formu v letošní sezoně opět potvrdili hráči 7.třídy HC Krkonoše. Nezbývá než doufat, že klukům nasazená laťka vydrží až do konce soutěže.
7.12.Na Hvězdu šesťáci nestačiliHVP - KRK 5:3, 18.kolo | Jana PoskerováDalší prohrou skončil víkendový zápas pro šestou třídu, ale je potřeba ocenit snahu, kterou kluci v zápase předvedli. Příště to ještě chce více branek.
7.12.Tři vítězné zápasy pro ročník 2005KRK - NBY 13:1, 0.kolo | Jana PoskerováSe třemi výhrami se z výjezdu vracel ročník 2005, který si hravě poradil se svými soupeři.
7.12.Kolín Krkonoše převálcovalKOL - KRK 10:1, 16.kolo | Jana PoskerováNedobrý výkon předvedli šesťáci na ledě Kolína.
7.12.Šestka prohrála se SláviíKRK - SLA 3:8, 17.kolo | Jana PoskerováŘetěz nevydařených utkání nepřerušili šesťáci ani v utkání proti Slávii.
9.12.Ani domácí prostředí osmákům nepomohloKRK - SLA 1:11, 17.kolo | Jana PoskerováDosavadní zápasy osmé třídy se nesou ve znamení proher. Nejinak tomu bylo také v zápase proti Slávii.
9.12.Opět suverenní hra 2006KRK - RNK 8:3, 0.kolo | Jana PoskerováHráči přípravky ročníku 2006 opět ovládli svůj sobotní turnaj a všechny své soupeře porazili.
10.12.Sedmáci si poradili s BydžovemKRK - NBY 6:4, 14.kolo | Jana PoskerováBojovný zápas, který se přeléval celých šedesát minut, sehráli na domácím ledě hráči 7.třídy. Proti Bydžovu vybojovali tři zasloužené body.
12.12.HC Stadion přivítá hosty z Jindřichova HradceVRC - jhr 9:5, 18.kolo | Raina TomanováV dalším kole II. hokejové ligy přivítá HC Stadion Vrchlabí na svém ledě soupeře z Jindřichova Hradce. Po prohraném posledním utkání, kdy krkonošské hráče porazil Sokolov, tak mají domácí šanci získat tři body a přilákat diváky na příští zápas, ve kterém bude hostit soupeře z Trutnova.
13.12.Proti Jindřichovu Hradci se vrchlabským hráčům dařiloVRC - jhr 9:5, 18.kolo | Raina TomanováV sobotním zápase jsme mohli vidět celkem 14 branek. Naštěstí pro domácí hráče jich za zády Neužila skončilo pouze pět. První třetina se pro HC Stadion vyvíjela dobře, vedl 4:1, ale na konci se Jindřichovu Hradci podařilo Vrchlabí přiblížit na rozdíl jediné branky. Hattrick si v utkání připsal vrchlabský Jan Matějka, Tomáš Bláha zase dokázal přihrát na čtyři branky.