HC Stadion Vrchlabí – Archiv – Archiv článků a novinek

Archiv článkůV prosinci 2015 byly zveřejněné tyto aktuality

31.12.PF 2016Užijte si dnešní večer a do roku 2016 Vám přejeme, aby pro Vás byl úspěšný. Alan, Jana, Raina, Honza, Jeník, Marek a Tomáš
11.12.Nová posila- na utkání proti Nymburku by se měl v sestavě objevit útočník Michal Procházka z Litoměřic. Jedná se o odchovance královehradeckého hokeje, který v letošní sezóně dostával pravidelně šanci ve WSM lize v týmu Litoměřic. I vzhledem ke zranění Ládi Bittnera, který by měl být k dispozici ihned po vánoční pauze, se klub s Litoměřicemi dohodl na střídavém startu Michala Procházky ve Vrchlabí. Pokud hráč zapadne do herní koncepce a celkově do týmu, existuje reálná šance, že by za náš tým mohl nastoupit i do play-off.
8.12.Juniorka snad do Hradcekrkonošským juniorům se otevírá možnost zahrát si proti extraligovým juniorům z Hradce Králové. O zápase se zatím jedná, pokud vše dopadne ke spokojenosti všech, 29.12.2015 od 17:00 bude zápas odehrán v Hradci Králové.
1.12.Zranění Radka Krska - pro hráče HC Stadion Vrchlabí a HC Krkonoše bohužel předčasně skončila sezóna. Radek si minulý týden na tréninku poranil ruku tak nešťastně, že se musí podrobit operaci v Ústavu chirurgie ruky ve Vysokém nad Jizerou s následnou dobu lečení cca. 5 měsíců včetně rekonvalescence. Mrzí nás to, protože by nyní dostal šanci, ale nedá se s tím nic dělat. Přejeme mu, ať se brzy uzdraví a může se v příští sezóně opět připojit k našemu týmu.