HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: HK Mountfield HK - HC Krkonoše 2:4

Sedmá třída - Krkonoše dokázali přehrát Lvy

19.12.2012
V Hradci odehráli kluci poslední utkání základní části. I přes rozšířenou marodku dokázali zvítězit po výsledku 2:4. Do listiny střelců se zapsali Šlaicher a Poul - každý zaznamenal dvě branky.
18., sobota 15.12.2012,
HK Mountfield HK
2:4
Dvořák, Krejčí - Krištof, Duben, Mazura, Kubišta, Bastl, Růta, Hladík, Sajdl, Rychtera, Libnar, Kyncl, Tomášek, Březák
Haas - Berisha, Furmánek, Jónáš, Kesner, Poul, Řehák, Sklenička, Šinkovič, Šimkovič, Šlaicher, Horák, Mistr
Třetiny: 1:2, 0:0, 1:2  Branky: Šlaicher 2x, Poul 2x
Navzdory skeptickým předpovědím kvůli marodce krkonošského týmu dokázali hosté bojovat ze všech sil po celý zápas. Když Hradec vyrovnal na 2:2 v druhé minutě poslední třetiny, dokázali odpovědět gólem v 51.minutě a své vydřené vítězství potvrdili čtvrtou brankou do prázdné soupeřovy brány v poslední minutě zápasu. Své spoluhráče podržel výborným výkonem krkonošský brankář. Skončila první polovina soutěže, ve dvanácti zápasech vybojovali sedmáci šest výher, jednou remizovali a pětkrát prohráli.