HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: HC Krkonoše - Kolín 3:2sn

Juniorka ve 20. kole porazila Kolín po nájezdech!

11.12.2012
Do Krkonoš přijel tým Kolína. Byl to tuhý boj o důležité body. Po šedesáti minutách hry byl stav nerozhodný. Bonusový bod domácím vystřelil v dovednostních soutěžích Krsek.
20.kolo, neděle 9.12.2012, 18:00
3:2sn
Kolín
Veselý, Abrahám - Junek, Krsek, Janoušek, Srnský, Kozák, Vacek, Smékal, Lukášek, Kocián, Havelka, Vencl, Mišinec, Kadavý, Tatar, Kolek,
Herma, Baumruk - Tvrdík, Kadlec, Skála, Svoboda, Semirád, Spitzer, Šifta, Hubáček, Nedbal, Jelínek, Chmelař
Třetiny: 0:0, 1:1, 1:1 - SN:3:2   Branky a nahrávky: Vacek(Kozák, Smékal), Spitzer(Šifta, Svoboda),Šifta, Junek(Vencl), SN: Krsek
První třetina se hrála pouze na šance. Jak soupeř, tak i my jsme nedokázali vstřelit žádnou branku. I po odpískaném nájezdu v šesté minutě po faulu Kozáka soupeř skóre nezměnil. Druhou třetinu ve 32. minutě otevřel Vacek, ale soupeř dlouho neotálel a za dvě minuty vyrovnal. Do třetí třetiny vstoupili lépe hosté. Po chybné rozehrávce z obraného pásma Šifta zachytil kotouč, vypálil a poslal svůj tým do vedení. Po několika neproměněných šancích se dostal Vencl před branku a snažil se dát gól, to se nepovedlo, brankář vyrazil puk z brankoviště, na to zareagoval Junek a dorážel do branky. Díky tomuto pohotovému zákroku srovnal skóre. Do konce zápasu zbývalo pět minut, na Vencla byl fau od Chmelaře. Rozhodčí odpískal nájezd a tím nám vytvořil šanci dostat se do vedení. Bohužel jsme tuto šanci nevyužili a proto nás čekali nájezdy.SN:Janoušek - 0, Semirád - 0, Krsek - 1, Šifta - 0, Kozák - 0, Spitzer - 0.