HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: HC Letňany - Vrchlabí 5:4sn

Z Prahy si HC Stadion odváží jeden bod

27.01.2018
Vrchlabí si ze čtvrtého vzájemného zápasu proti Letcům z Letňan odváží jeden bod, který získal v samostatných nájezdech. I když to po první třetině vypadalo, že Letci mají nakročeno za vítězstvím, Stadion dokázal srovnat krok a zápas dospěl do prodloužení, ve kterém ale branka nepadla. Rozhodnout tak musely nájezdy, které po neúspěšných pokusech dospěly až do osmé série, ve které se za Letňany trefil Dyrynk a zařídil druhý bod pro svůj tým.
36.kolo, sobota 27.1.2018, 18:40
HC Letňany
5:4sn
Pirs (Hamalčík) – Gebell, Kučera, Uhlíř, Lytvynov, Beran, Chvála, Saňa (A) – Honetschläger, Švarc, Prchal Vojtěch, Dyrynk, Kadane (A), Volek, Kotyra (C), Nárovec, Soukup, Horák, Havlůj, Prchal Václav
Abrahám (Jelínek) – Tržický, Abrahám, Pojkar, Jirků (A), Chleborád, Havránek, Matějček – Oppelt, Miškovský, Šimoníček, Urban, Filip (C), Pšurný, Chalupa, Bláha (A), Šťastný, Procházka
Třetiny: 3:0, 0:1, 1:3 - 0:0  Branky a nahrávky: 9. Prchal (Gebell, Švarc), 14. Kadaně (Koryta, Dyrynk), 17. Havlůj (Lytvynov, Beran), 47. Prchal – 40. Pšurný (Jirků), 41. Šťastný (Filip), 45. Bláha (Šimoníček, Pšurný), 50. Šťastný (Filip, Chalupa). Vyloučení: 6:3. Využití: 1:1. V oslabení: 0:0. Průběh utkání: 1:0, 2:0, 3:0, 3:1, 3:2, 3:3, 4:3, 4:4 - 5:4 .