HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: Vrchlabí - Mountfield HK - junioři 3:4sn

Vrchlabí ani podruhé neuspělo

24.08.2016
Ani druhý přípravný zápas neskončil vítězstvím domácího Stadionu. Po 60.minutách byl stav 3:3 a o vítězi zápasu rozhodly až samostatné nájezdy, ve kterých byli junioři z Hradce úspěšnější. Další přípravný zápas se odehraje ve čtvrtek 25.8. od 17:30 a do Vrchlabí přijedou prvoligové Litoměřice.
Příprava, úterý 23.8.2016, 18:00
3:4sn
Mountfield HK - junioři
Abrahám (41. Sobotka) – Jirků, Sakaev, Kadavý, Chleborád, Erban, Klement, Novák, Urban, Čurda, Oppelt, Bláha, Srnský, Krsek, Procházka, Svoboda, Kerekanič, Marks
Bechný (Špirek) – Brádler, Bureš, J. Moník, Hroudný, Kynčl, Lier, Šimůnek, Dufek, Řepík, Chalupa, Zahradník Hofman, Hidveghy, Matouš, F. Moník, Maštera, Malík, Hejna
Třetiny: 1:1, 1:2, 1:0 - 0:1  Branky a nahrávky:19. Procházka (TS), 30. Oppelt (Marks), 51. Procházka (Krsek, Kadavý) – 17. Šimůnek (Lier), 30. Hejna, 40. Matouš (F. Moník, Hidveghy), rozh. náj. Dufek . Rozhodčí: Veinfurter – Bednář, Runštuk.