HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: Kolín - Vrchlabí 7:0

Úvodní přípravné utkání skončilo debaklem Stadionu

19.08.2016
Jan Přikryl
První třetina udala ráz celého utkání. V této části hry si domácí Kozli vypracovali čtyřbrankový náskok. Druhá část byla bez branek a v poslední dvacetiminutovce zaznamenali domácí další tři úspěšné zásahy. Další přípravné utkání Stadionu tentokrát na domácím ledě se uskuteční v úterý 23. srpna od 18:00 proti juniorce Hradce Králové.
Příprava, pátek 19.8.2016, 18:00
Kolín
7:0
Sejpal – Hanzl, Zajíc, Voženílek, Skokan, Barták, Horyna, Březina, Havelka – Malý, Krajňák, Semirád – Morkes, Zumr, Panna – Pipek, Kadlec st., Kozák – Jelínek, Marvánek, Krumpholc.
Jelínek (31. Abrahám) - Klement, Procházka, Jirků, Sakaev, Kadavý, Chleborád, Svoboda, Filip, Maďar, Novák, Urban, Čurda, Bláha, Šimoníček, Krsek, Srnský
Třetiny: 4:0, 0:0, 3:0  Branky a nahrávky: 1. Malý (Semirád), 2. Kadlec st. (Horyna), 12. Panna (Morkes), 17. Kadlec st. (Zajíc), 52. Hanzl (Semirád, Krajňák), 54. Kadlec st (Kozák), 59. Semirád (Krajňák). Rozhodčí: Špringl R. ml. – Špringl P., Tasch J. Vyloučení: 5:7. Využití: 1:0. Oslabení: 1:0. Diváci: 100.

Kozlové se blýskli pěknými akcemi. Hned na začátku to napodruhé vyšlo před bránou z první Malému, který Krajňákův puk do kasy ještě nedopravil, ten Semirádův ale už ano. Pak Kadlec dostal pas a sám v akci přesně trefil k protilehlé tyčce. Pak se zase vyplatil rychlý přechod přes střední pásmo po ose Zumr-Morkes-Panna. Krumpholc pak před bránu nahrál Kadlecovi, který bekhendem dal svůj druhý gól utkání.

A nejstarší hráč Kolína dokonal pak ve třetí třetině hattrick. Navíc se Kozlové prosadili i v oslabení, když hned po konci dvojnásobné početní nevýhody skóroval Semirád. A pěkný gól dal i Hanzl. To byla dobře sehraná přesilovka – přes beka, přes křídlo až před bránu ke sjetému Hanzlovi a trefě do prázdné.

Čerpáno z webu Kolínských Kozlů.

,,S tímto zápasem jsme zatím nejspokojenější. Já kladu důraz na pohyb a tempo a tohle utkání mělo parametry kvalitního utkání. Postupem času se všichni zlepšují. Tomu odpovídalo závěrečné utkání v Kutné Hoře. Samozřejmě v něm byly lepší i horší pasáže, ale jak je více zápasů po sobě, tak se nedostatky pomaličku zlepšují. Dneska jsme spokojeni s výsledkem podpořeným dobrou produktivitou a výborným výkonem gólmana,“ hodnotil utkání asistent trenéra Kozlů Jaroslav Plíšek. Petr Hlaváč: První přátelák je za námi a dopadli jsme jako Ferdinand v Sarajevu. Ale vážně, až na výsledek jsem spokojený. Dokázali jsme si vytvořit dostatek brankových příležitzostí, Kolín jsme v určitých fázích zápasui přehrávali. Agresivita v osobních soubojich tam také byla. Ze sedmi gólů v naší síti byly čtyři darované po našich obrovských idividuálních chybách,ale to se všechno srovná, koncovku a obranu zlepšíme a začneme to znovu od prvního mistráku válcovat. Příští týden máme doma tři přátelské zápasy, tak přijďte na klobásu a pivko, pobavit se a povzbudit nás.