HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: HC Benátky - HC Krkonoše 4:2

Mladší dorost bez bodu v Benátkách

01.11.2016
Tři zápasy čekaly na tým mladšího dorostu v průběhu podzimních prázdnin. První zápas proběhl v Benátkách.
11.kolo, čtvrtek 27.10.2016,
HC Benátky
4:2
Hofman, Slatinský, Prel, Erbenová, Theissig, Koleček, Junek, Vyskočil, Kulvejt, Hypša, Dostál, Petr, Škutina, Růžičková, Hejňák, Kuzďas, Ludl, Papoušek, Rudolf, Donini, Stupka
Pluháček, Karlecová, Lukeš, Lanta, Minařík, Bonaventura, Mlčák, Červíček, Novák, Mikysa, Horáková, Vognar, Kroh, Bujárek, Jirkovský, Šlaicher
Třetiny: 2:0, 0:0, 0:2  Branky a nahrávky: Šlaicher (Červíček), Vognar (Mikysa) .
Od začátku hrály Krkonoše pěkný, vyrovnaný hokej, chvílemi dokonce soupeře přebruslily. Bohužel střelecky byli kluci oproti domácímu týmu o něco slabší. V první třetině inkasovali hned 2 góly, na které nedokázali odpovědět. Druhá dvacetiminutovka byla na obou stranách bez branek, zato v závěru utkání si po 2 gólech připsaly oba týmy.