HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: Trutnov - Vrchlabí 5:7

Malé derby ročníku 2007

20.02.2017
Jana Poskerová
HC Stadion Vrchlabí a HC Trutnov opět proti sobě. Tentokrát však derby odehrály týmy ročníku 2007. Z vítězství se zaslouženě radovali hosté z Vrchlabí.
16.kolo, neděle 19.2.2017,
Trutnov
Vrchlabí
Etflaiš - Klanica, Hanuš, Barták, Mrkva, Charvát, Piták, Prouza, Kafka, Paulíček, Kučera, Mach, Štěpánová, Buďárek, Posker, Gabriel, Kotyk
Třetiny: 2:2, 2:1, 1:4  Branky a nahrávky: Kučera 3x, Mach 2x, Klanica, Barták.
Kluci se sice v zápase nevyvarovali chyb, ale na rozdíl od posledních zápasů dnes bruslili a bojovali. Průběh zápasu byl po celou dobu vyrovnaný a až do stavu 5:5 stále dotahovali. Pak ale přišel faul na Ondru Macha, který nabídnutou možnost využil a poslal hostující tým do vedení. To už kluci s Karolínou i díky několika výborným zákrokům gólmana Etflaiše a ještě jednomu proměněnému trestnému střílení Matěje Kučery udrželi až do konce.