HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: Vrchlabí - Vrchlabí II 15:5

HC Stadion proti HC Stadion II

16.10.2016
Jana Poskerová
V ročníku 2007 se vytvořily dva týmy, HC Stadion a HC Stadion II, kde dnes hráli převážně hráči z o rok mladší kategorie. Svým spoluhráčům z tréninku však byli rovnocenným soupeřem a vítězství HCSV bylo poctivě vybojované.
1.kolo, neděle 16.10.2016,
Vrchlabí
Vrchlabí II
Etflaiš - Klanica, Hanuš, Prouza, Barták, Buďárek, Kafka, Charvát
Losenický - Kotyk, Kučera, John, Turek, Gabriel, Posker
Třetiny: 7:1, 1:1, 7:3  Branky a nahrávky: Klanica 5x, Hanuš 2x, Kafka 5x, Prouza 2x, Buďárek - .
Sestavy obou mužstev před zápasem byly stejné, jako na hokej při tréninku. Ovšem ve chvíli, kdy poprvé dopadl puk na led, se obavy o nasazení rázem rozplynuly. Kluci, kteří spolu jinak svorně trénují, si nic nedarovali a hra byla nahoru a dolů. Nakonec rozhodla větší herní vyspělost a lepší střelba HC Stadionu Vrchlabí (tedy ročník 2007), který tak vyhrál i třetí zápas sezóny.

Zpracováno z podkladů vedoucího mužstva