HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: HC Krkonoše - HC Benátky 2:5

Doma mladší dorost prohrál

03.10.2016
Hráčský výpadek v poslední třetině se vymstil týmu mladšího dorostu, který tak přišel o dobře rozehraný zápas.
4.kolo, neděle 25.9.2016,
2:5
HC Benátky
Holubec, Trejtnar, Lukeš, Křížek, Lanta, Minařík, Bonaventura, Štembera, Novák, Horáková, Vognar, Kroh,Mlčák, Matloch, Bujárek, Jirkovský, Šlaicher
Pánek, Hofman, Erbenová, Stránský, Theissig, Koleček, Vyskočil, Kulvejt, Dostál, Petr, Škutina, Hejňák, Kuzďas, Ludl, Papoušek, Žáček, Stupka
Třetiny: 0:1, 2:0, 0:4  Branky a nahrávky: Vognar (Minařík), Šlaicher.
První třetina nebyla vůbec špatná, oba týmy hrály vyrovnaně, šancí bylo dost na obou stranách. Střely na hostujícího brankáře, se však domácím nepodařilo proměnit. Zato soupeř svou šanci využil a do kabiny si vzal vedení 0:1.
Druhá perioda byla plně v režii domácích, puk  za zády hostujícího brankáře skončil 2x.   Závěrečná dvacetiminutovka se úplně otočila ve prospěch hostů.Domácí přestali bruslit, bránit a to vše stačilo k tomu, aby soupeř strhl utkání na svou stranu.