HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: Ml. Boleslav B - HC Krkonoše 6:3

Ani v Boleslavi mladší dorost nebodoval

01.11.2016
Jana Poskerová
Ani v zápase proti Mladé Boleslavi se krkonošským hráčům nepodařilo zabodovat.
5.kolo, pátek 28.10.2016, 11:30
Ml. Boleslav B
HC Krkonoše
Ziegler, Kmec, Andlt, Kredba, Lhota, Kříž, Vlad, Suk, Moc, Hašlar, Šíma, Mrkus, Bartoň, Sirotek, Kubart, Plíšek, Kos
Holubec, Trejtnar, Lukeš, Lanta, Minařík, Mlčák, Křížek, Bonaventura, Novák, Jirkovský, Vognar, Kroh, Bujárek, Červíček, Šlaicher, Horáková
Třetiny: 4:0, 1:1, 1:2  Branky a nahrávky: Šlaicher, Červíček (Jirkovský, Šlaicher), Novák (Červíček) .
První dvacetiminutovka nezačala pro hostující tým dobře, domácím se dařilo střelecky a vstřelili čtyři branky. Hostům se skórovat nepodařilo. Ve druhé třetině se hosté již dostali trochu do tempa a odehráli vyrovnanou část zápasu. Na obou stranách padlo po jednom gólu a stav utkání byl 5:1. V závěru utkání byli hosté na ledě aktivnějšími hráči, podařilo se jim 2x skórovat, zatímco domácí překonali brankáře pouze 1x. Náskok domácích z první třetiny však již krkonošští hráči nedohnali.