HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: Liberec - Vrchlabí 8:5

Reportáž ze zápasu: Liberec - Vrchlabí 8:5

13.kolo, neděle 11.3.2018,
Vrchlabí
Etflaiš – Motyčka, Prouza, Piták, Paulíček – Nývlt, Klanica, Jakubec, Kafka, Hanuš, Barták, Mrkva, Tříska, Charvát
Třetiny: 1:2, 3:2, 4:1  Střelci : Nývlt 2, Jakubec, Klanica, Barták

Ohlasy trenérů

V předehrávce byl naším soupeřem první celek tabulky a musím říct, že na začátku zápasu to tak vůbec nevypadalo. Naši kluci tento zápas rozehráli ve velkém stylu a v první třetině svého soupeře přehrávali a dokázali i první třetinu vyhrát. Od druhé třetiny soupeř hru vyrovnal a až do konce utkání se hrál velice vyrovnaný zápas. Nakonec toto utkání rozhodli dva zhruba minutové výpadky, kdy jsme v druhé třetině v naší přesilovce dostali 2 góly a ve třetí jsme si opět během minuty nepohlídali dva výpady soupeře. Celkově, ale naši hráči zaslouží pochvalu za bojovnost a odhodlání, pokud by se nám dařilo podávat takové výkony opakovaně, věřím, že jsme schopni pravidelně porážet i takovéto soupeře.