HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: Vrchlabí - HK Mountfield HK 0:11

9.kolo, sobota 24.2.2018,
Vrchlabí
HK Mountfield HK
Sestava: Etflaiš - Motyčka, Paulíček, Labašta, Piták, Prouza, Jakubec, Kopecký, Nývlt, Barták, Kafka, Hanuš, Tříska, Charvát, Buďárek
Třetiny: 0:2, 0:6, 0:3

Ohlasy trenérů

Náš soupeř v tomto zápase zcela jednoznačně dominoval. Krok jsme se soupeřem dokázali držet pouze v první třetině. Zde jsme si vypracovali i několik slibných příležitostí, které ale pochytal hradecký gólman. Jinak hradecký tým hrál výborný kombinační a rychlý hokej a pro všechny naše kluky to byla velká škola. Pochvalu si zaslouží Míša Etflaiš, který zachraňoval co se dalo, ale na rychlé kombinace v předbrankovém prostoru neměl šanci reagovat. I přes veliký tlak soupeře jsme si dokázali vypracovat dostatek šancí, ale zakončení ve veliké rychlosti a výborný brankář hostí pro nás byli nepřekonatelnou překážkou. Našim hráčům nešla upřít bojovnost, ale to bylo na tohoto soupeře málo.