HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: HC Lomnice n./P. - Vrchlabí 6:4

8.kolo, sobota 17.2.2018,
HC Lomnice n./P.
Vrchlabí
Etflaiš – Motyčka, Paulíček, Piták, Srnský, Labašta – Nývlt, Kopecký, Kafka, Hanuš, Tříska, Barták, Charvát, Jakubec, Buďárek
Třetiny: 3:3, 1:1, 2:0  Střelci: Srnský 2, Nývlt 2

Ohlasy trenérů

Podle výsledku jsme odehráli poměrně vyrovnané utkání, podle předvedené hry už nikoliv. Celý zapas jsme byli lepším týmem, bohužel jsme nedávali góly i z těch nejvyloženějších pozic a tak přišel ve třetí třetině trest v podobě dvou nešťastných gólů v naší síti. Musím zmínit ještě jednu věc a nechci tím svalovat naší prohru na rozhodčí, neboť jsme si výhru měli uhrát sami, ale musím říct, že to co předváděli pánové v pruhovaném, zvlášť ve třetí třetině, kdy za nerozhodnutého stavu odpustili soupeři dva jednoznačné fauly a naopak za zákrok, který několikrát soupeři prošel jsme obdrželi dvouminutový trest. Tito takzvaní „rozhodčí“ by si měli uvědomit, že hokej v této kategorii má specifická pravidla hlavně pro hru tělem a měli by se tedy posuzovat zákroky všude stejně, ale neděje se tak a pak ty kluci (a teď nemyslím jenom naše) nevědí co si můžou v zápase dovolit.