HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: Česká Lípa - Vrchlabí 6:4

7.kolo, neděle 11.2.2018,
Česká Lípa
Vrchlabí
Motyčka, Srnský, Prouza, Labašta, Jakubec, Kopecký, Nývlt, Barták, Hanuš, Tříska, Charvát, Paulíček
Třetiny: 1:1,2:2,3:1  Branky: Motyčka, Kopecký, Jakubec, Nývlt

Ohlasy trenérů

Kluci odehráli opět velice dobré utkání. V porovnání se zápasem proti Liberci se ovšem jednalo úplně o jiný zápas. Naši kluci byli po celou dobu zápasu lépe bruslícím mužstvem, zatímco domácí se soustředili především na defenzívu a rychlé protiútoky. Vytvářeli jsme si po celou dobu utkání veliké množství střeleckých příležitostí, které končilo buď na obětavých bránících hráčích nebo u brankáře. Toto marné dobývání soupeřovi branky se nám stalo osudné v poslední minutách zápasu, kdy po neproměněných šancích ujel soupeř do rychlého protiútoku a skóroval. přesto si kluci za bojovnost a snahu zaslouží uznání.