HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: Vrchlabí - HC Lomnice n./P. 7:9

Reportáž ze zápasu: Vrchlabí - HC Lomnice n./P. 7:9

HC Lomnice n./P.
Houdek - Paulíček, Prouza, Mrkva, Piták, Charvát, Labašta, Jakubec, Klanica, Barták, Kafka, Motyčka, Nývlt, Hanuš, Tříska
Třetiny: 4:3,1:1,2:5

Branky: Motyčka 3, Kafka 2, Mrkva, Jakubec

Zápas by se dal rozdělit na 3 části. V prvních 10 minutách jsme ještě zůstali myšlenkami u vánočního stromečku a během chvilky jsme prohrávali 0:3. Potom se kluci probudili a začali opravdu bojovat. Skóre, ale především herní projev, se významně vylepšil. Od poloviny první třetiny a celou druhou třetinu jsme byli lepším týmem a jen výborný výkon hostujícího brankáře zabránil většímu přídělu branek. K vidění bylo mnoho hezkých hokejových akcí. Do třetí třetiny soupeř lehce zkorigoval sestavu a díky dvěma samostatným nájezdům nejprve vyrovnal a v koncovce zápasu díky většímu důrazu před brankou dokázal zvítězit. Kluci sice bojovali, ale tentokrát to na soupeře z Lomnice nestačilo.