HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: Vrchlabí - Česká Lípa 2:3

14.kolo, sobota 17.3.2018,
Vrchlabí
Česká Lípa
br. Červinka, Perička, Rychlovský, Zábranský, Oborník, Kafková, Vedral, Novotný, Grof, Kafka, Klepš, Mach, Srnský
br.Volevecký, Šmejkal, Čunát, Čihák, Lukáš, Stejskal, Veselý, Hašlar, Zelený, Zikmund, Fajkus, Bořil, Kučera, Kváč, Grešl
Třetiny: 0:2,1:0,1:1  Branky: Klepš – 1, Srnský -1

Ohlasy trenérů

Do utkání jsme bohužel nevstoupili dobře a brzy jsme prohrávali 0:2, od té doby jsme soupeře začali přehrávat a vytvořili si i velké množství brankových příležitostí, hosty však držel svými zákroky jejich brankář. Nakonec se nám podařilo skóre srovnat a ve třetí třetině jsme šli za vítězstvím, avšak nepodařilo se nám proměnit velké množství šancí a bohužel po odraženém kotouči a následné dorážce se soupeř dostal do vedení 2:3, což jsme již nedokázali ve zbytku utkání zvrátit.