HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: Vrchlabí - Jaroměř 3:3

12.kolo, sobota 10.3.2018,
Vrchlabí
Jaroměř
br. Červinka, Perička, Rychlovský, Zábranský, Kafková, Vedral, Novotný, Vlk, Grof, Klepš, Kafka, Mach, Trejbal
br.Toman, br.Kvaček, Nedomlel, Suchánková, Petiška, Švagr, Jahelka, Urlich, Toman, Hejzlar, Bedroš, Netolický, Krištof, Bedlek, Nepraš, Hofman
Třetiny: 2:0,1:2,0:1  Branky: Klepš -1, Novotný -1, Zábranský -1

Ohlasy trenérů

Do utkání jsme vstoupili velmi dobře a v první třetině jsme měli jednoznačnou převahu, a proto jsme se dostali do třígólového vedení. Bohužel ve druhé třetině jsme vypadli z role a nechali houževnatého soupeře dostat do hry. Ve třetí třetině jsme dostali soupeře pod tlak a snažili se utkání vyhrát, bohužel se již však k nám nepřiklonilo štěstí a nedokázali jsme se prosadit přes bránící blok hráčů v předbrankovém prostoru. Utkání tedy skončilo 3:3.