HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: HK Mountfield HK - Vrchlabí 4:1

2.kolo, sobota 13.1.2018,
HK Mountfield HK
Vrchlabí
br.Lequin, Veselý M., Zrzavý, Šír, Čerevko, Dunda, Pražák, Vencl, Síla, Sklenář, Nefe, Klíma, Veselý D.
br. Červinka, Perička, Rychlovský, Oborník, Vedral, Novotný, Vlk, Grof, Klepš, Kafka, Mach, Trejbal, Srnský
Třetiny: 2:0,2:1,0:0  Branky: Mach – 1

Ohlasy trenérů

Do utkání jsme bohužel vstoupili špatně a soupeř se rychle dostal do vedení, v druhé části první třetiny jsme však vyrovnali hru a dostali se i do několika slibných příležitostí. Osudová byla druhá třetina, kdy nám Hradec Králové odskočil po dvou slepených gólech, kdy jsme nedokázali být dostatečně důrazní před vlastní brankou. Po vyrovnané třetí třetině jsme nakonec z tohoto utkání odešli poražení při celkovém skóre 1:4. Nutno podotknout, že soupeř vyhrál zaslouženě, avšak náš tým předvedl velmi bojovný výkon a s lídrem soutěže se nám podařilo po celý zápas držet krok.