HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: Vrchlabí - HC Lomnice n./P. 11:1

1.kolo, sobota 6.1.2018,
Vrchlabí
HC Lomnice n./P.
br. Červinka, Perička, Rychlovský, Zábranský, Oborník, Kafková, Vedral, Klepš, Novotný, Grof, Kafka, Mach, Trejbal, Srnský, Kopecký
br.Martínek, br.Dlouhý, Plšek, Vašků, Koňák, Mach, Langner, Maňák, Velek, Kotyk, Škoda, Dubský, Mizera, Raška
Třetiny: 2:0,4:1,5:0

Branky: Grof -2, Perička -2, Trejbal -2, Mach-1, Novotný -1, Oborník-1, Vedral -1, Zábranský -1.

Ohlasy trenérů

Po vánoční přestávce starší žáci nastoupili v 1. kole nadstavby proti týmu Lomnice nad Popelkou. Celé utkání naši hráči diktovali tempo hry. Rychlým přístupem k protihráčům soupeře téměř k ničemu nepustili. Dobrou hrou postupně navyšovali skóre a tak si mohli nakonec vychutnat první dvouciferné vítězství v novém roce. Pochvala všem hráčům včetně brankáře, který díky dobré obranné hře neměl moc práce. I přesto odevzdal 100% výkon.