HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: Vrchlabí II - Nové Město nad Metují 23:4

Reportáž ze zápasu: Vrchlabí II - Nové Město nad Metují 23:4

9.kolo, neděle 17.12.2017,
Vrchlabí II
Nové Město nad Metují
Brankáři: Vondra P., Gerstman J. Hráči: Kučera M., Srnský T., Cerman J., Štěpánová K., Buchar D., Mrkva T.
Třetiny: 6:0, 6:1, 11:3

Ohlasy trenérů

Poslední kolo na malé hřiště přineslo hezké souboje na obou stranách družstev HC Vrchlabí r. 2008 I a II. Sestavy byly pozměněny tak, aby hrál ročník 2008 proti 2009. Skóre se otáčelo od začátku až do konce, nakonec šťastnějším týmem byl ročník 2008, který vyhrál 18:14. Kluci a rodiče si tento zápas náležitě užili. Dalším soupeřem bylo Nové Město nad Metují, které kluky neprověřilo a odváží si z Vrchlabí příděl 23 branek od každého týmu HC Vrchlabí. Kluky z ročníku 2008 je potřeba pochválit za předváděné výkony po celou sezónu, která nebyla vůbec jednoduchá a přinesla nejeden krásný okamžik. Klukům popřejeme hodně štěstí v nadcházejících soubojích, které se už budou odehrávat na velkém hřišti.