HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: HC Krkonoše - Nová Paka/Jičín 6:2

Reportáž ze zápasu: HC Krkonoše - Nová Paka/Jičín 6:2

6:2
Nová Paka/Jičín
Horáček, Pluháček. - Borovec, Furmánek, Minařík, Cerman, Červíček, Jirkovský, Novák, Šlaicher, Mlčák, Křížek, Kroh, Štembera, Tříska.
Brož, Wolfová - Bernard, Boček, Dvořák, Erben, Kazda, Kloutvor, Kmoníček, Komárek, Pěšák, Nedvěd, Novotný, Prejs, Svoboda, Vrba, Soeldner.
Třetiny: 1:1,1:1,4:0  Branky : Šlajchrt 2 , Furmánek 1 , Štembera 1, Jirkovský 1, Červíček 1

První třetina byla zcela vyrovnaná. Šance byly na obou stranách, naši hráči se začali více usazovat u branky soupeře a bylo jen načase, kdy začnou trefovat branku a prostřelovat hostujícího brankáře, který se svého úkolu velice dobře zhostil a byl oporou svého týmu. V druhé třetině se vše změnilo, začala se dařit kombinace, zvýšený počet střel se ukázal jako dobrý a účinný prostředek k dosažení branek. Třetina byla zakončena jasným skórem 4:0 ...a vedení v zápase 5 : 1. Třetí část už nepřinesla nic zajímavého. Kluci si už jen hlídali konec zápasu.