HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: Opočno - Vrchlabí 5:13

17.kolo, neděle 10.12.2017, 11:00
Opočno
Vrchlabí
br.Beránek, Peňáz, Hvězda, Kopecký, Kahanec, Kubíček, Mudroch, Dvořák, Paštika, Krivčík, Chaloupka, Havlíček, Sobotka
br. Červinka, Perička, Rychlovský, Oborník, Kafková, Vedral, Novotný, Vlk, Grof, Klepš, Mach, Trejbal, Srnský
Třetiny: 1:4,2:7,2:2  Branky:Trejbal 4, Vedral -3, Mach 2, Novotný -1, Oborník -1, Perička -1, Rychlovský -1

Ohlasy trenérů

Do utkání jsme šli jako favorit, od první minuty to bylo na ledě i vidět. Celý zápas jsme byli jasně lepším týmem, soupeř byl sice bojovný a nutno říci, že i velmi důrazný, přesto však hrozil pouze z brejkových situací. Solidní výkon opět podal brankář Jakub Červinka, který je velkou oporou našeho týmu. Příští týden přivítáme, v posledním kole základní části, doma Náchod.