HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: Nový Bydžov - Vrchlabí 1:16

15.kolo, sobota 2.12.2017, 11:00
Nový Bydžov
Vrchlabí
br. Prouzová, Bílek, Jiránek V., Holman, Jiránek J., Průcha, Ščučka, Svoboda, Šulc, Jedlička, Jelínek, Tomek
br. Červinka, Perička, Rychlovský, Zábranský, Oborník, Kafková, Vedral, Novotný, Vlk, Grof, Kafka, Klepš, Mach, Trejbal
Třetiny: 0:5,0:6,1:5  Branky: Oborník 3, Grof -2, Mach -2, Novotný -2, Trejbal -2, Kafka -1, Perička -1 , Rychlovský -1, Vedral -1, Zábranský -1

Ohlasy trenérů

Od začátku utkání až do jeho konce bylo na hřišti pouze jedno mužstvo, a to naše. Kluci zamknuli soupeře do útočné třetiny a ten se z ní dostával pouze sporadicky. Kompaktní výkon, nápadité kombinace a důraz před brankou soupeře, znamená v celkovém součtu 16 vstřelených branek do sítě Nového Bydžova. Malou kaňkou, na jinak výborném výkonu mužstva, byla poslední minuta, kdy došlo k podcenění situace všemi našimi hráči a náš brankář, Jakub Červinka, přišel gólem po nešťastném odrazu o čisté konto.