HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: Nové Město - Vrchlabí 6:5

Reportáž ze zápasu: Nové Město - Vrchlabí 6:5

6:5
br.Pfeifer, br.Dušánek, Čtvrtečka, Volf, Kuneš, Spilka, Vlášek, Zámečník, Paseka, Řezníček, Praus, Brandejs, Tichý
br. Červinka, Rychlovský, Zábranský, Oborník, Kafková, Vedral, Novotný, Vlk, Grof, Kafka, Mach, Trejbal, Srnský
Třetiny: 3:1,1:4,2:0  Branky: Mach – 2, Trejbal – 2, Grof

I přes upozornění a varování, že to nebude jednoduché utkání, jsme vstoupili do zápasu velmi špatně. Málo jsme bruslili, pozdě přistupovali k hráčům a chyběl nám důraz v osobních soubojích. Jen díky našemu skvělému brankáři jsme prohrávali 3:1 po 1. třetině. O přestávce po důrazném proslovu trenéra se mužstvo zvedlo a začalo se prezentovat výkonem, které předvádělo v průběhu celé sezóny. Celou třetinu jsme soupeře válcovali, takřka ho nepustili z jeho obranné třetiny a zaslouženě jsme se dostali do vedení. Bohužel ve třetí třetině přišlo uspokojení a po špatné pětiminutovce jsme dvakrát inkasovali z protiútoků soupeře. Ztrátu jsme již nedokázali srovnat, přestože jsme měli velký tlak.