HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: Náchod - Vrchlabí 3:5

9.kolo, neděle 29.10.2017, 11:30
Náchod
Vrchlabí
br.Kuba, br.Novák, Ulich, Svoboda, Vytlačil, Hynek, Malina, Brumlich,Kocián, Vinter, Ištok, Špetla
br. Červinka, Perička, Rychlovský, Zábranský, Oborník, Kafková, Vedral, Novotný, Vlk, Grof, Klepš, Kafka, Mach, Trejbal, Srnský
Třetiny: 1:1,1:2,1:2  Branky:Perička -2, Mach -1, Rychlovský -1, Trejbal -1.

Ohlasy trenérů

V neděli čekal na vrchlabské starší žáky daleko težší soupeř a tomu odpovídal i začátek utkání. Náchod měl mírnou převahu, našim borcům chyběl pohyb a klid na hokejkách. Od druhé třetiny jsme se zvedli a ve zbytku utkání jsme se stali lepším týmem. Zdobil nás větší pohyb, výborná rozehrávka od obránců a kombinace v útočné třetině. Přesto však nebylo téměř do konce zápasu o vítězi rozhodnuto, protože houževnatý soupeř bojoval a nedal nám nic zadarmo. Vítězství jsme si zasloužili a všichni hráči dostali od trenéra velkou pochvalu za bojovnost a týmové pojetí.