HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: Trutnov - Vrchlabí 0:11

4.kolo, sobota 30.9.2017, 11:00
Trutnov
Vrchlabí
Červinka Jakub - G, Srnský Daniel, Klepš Jakub, Oborník Vojtěch, Rychlovský David, Vlk Daniel, Trejbal Jan, Mach Marek, Kafka Jakub, Kafková Barbora, Perička Radek - C, Jakubec Jiří, Motyčka Matyáš, Grof Jáchym
Třetiny: 0:4,0:4,0:3  Branky: Jakubec Jiří 3x, Perička Radek 2x, Oborník Vojtěch 2x, Mach Marek, Rychlovský David, Trejbal Jan, Grof Jáchym

Ohlasy trenérů

Naši kluci byli po celý zápas jednoznačně lepším týmem. Soupeře jsme přehrávali rychlostí i mnoha pohlednými kombinacemi. Pokud se soupeř dostal do ojedinělých šancí, narazil v bráně na naši stálou oporu, na Červajze. Kluci si zápas užili a s lepší koncovkou mohl zápas skončit ještě výrazně větším rozdílem. Nechyběla ani tradiční oslava vítězství a tou byly 2 vítězná kolečka s autobusem na kruháči u Lidlu.:-)