HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: Vrchlabí - Náchod 4:3

18.kolo, sobota 16.12.2017, 09:00
Vrchlabí
Náchod
Houdek (Etflaiš) – Motyčka, Paulíček, Piták, Mrkva, Prouza, Labašta – Nývlt, Kopecký, Kafka, Buďárek, Hanuš, Tříska, Barták, Charvát, Klanica
Třetiny: 1:0, 1:1, 2:2  Střelci: Labašta, Barták, Hanuš, Prouza

Ohlasy trenérů

Poslední zápas základní části soutěže jsme rozehráli lépe než náš soupeř. Po celou první třetinu jsme měli víc ze hry, ale nepodařilo se nám vstřelit víc jak jeden gól. Od druhé třetiny soupeř hru vyrovnal a hra se přelévala z jedné strany na druhou. Za předvedené výkony zaslouží pochvalu všichni 3 gólmani, kteří zasáhli do hry. Nakonec rozhodla zápas individuální akce Jana Prouzy, který s pukem na holi projel celé hřiště, objel soupeřovu bránu, a i s trochou štěstí, dostal puk do brány. I díky tomuto vítězství jsme obsadili druhé místo v královehradeckém kraji. Po Novém roce se první 4 týmy spojí s prvními 4 týmy z Libereckého kraje a tak nás čekají těžké a kvalitní zápasy.