HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: Opočno - Vrchlabí 6:4

17.kolo, neděle 10.12.2017, 09:00
Opočno
Vrchlabí
Etflaiš (Houdek) – Motyčka, Paulíček, Charvát, Mrkva, Prouza, – Nývlt, Kopecký, Jakubec, Piták, Kafka, Buďárek, Hanuš, Tříska, Barták
Třetiny: 1:3, 3:0, 2:1  Střelci: Kopecký, Nývlt, Jakubec, Prouza

Ohlasy trenérů

Zápas jsme začali poměrně dobře a rychle jsem se dostali do 3 brankového vedení, bohužel nás to uspokojilo a přestali jsme hrát. Sice jsme stále měli převahu, ale přestalo se nám dařit střelecky a po hloupých chybách jsme dostávali góly. Za zmínku stojí ještě výkon jednoho z rozhodčích, který celý zápas rozhodoval ve prospěch domácího týmu, tímto nechci naší prohru svádět na rozhodčího, toto je soupeř, kterému jsme měli dát 15 gólů a byl klid, ale mrzí mě, že se najdou lidé, kteří i v žákovských kategoriích jsou schopni takto jeden z týmů záměrně poškozovat. Na druhou stranu je potřeba říci, že druhý rozhodčí pískal naprostou rovinu a je potřeba ho pochválit.