Fanoušci – Offline rozhovor: Redakce a webmaster

Zde se můžete ptát na cokoliv ohledně webu i klubu. Můžete nám také psát vaše připomínky či nápady.

Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 299 odpovědí v této kategorii celkem.

Dalibor Lacina (daliborlacina@seznam.cz - Praha) 16.3.2017, 19:28
HC Bohemians Praha schání posily na příští sezonu.Máme zájem o 5 vašich hráčů včetně brankáře.Doufám že se dohodneme a přestoupíte do hc bohemians praha.
děkuju dalibor lacina

Tak určitě :-)

Sůva Rudolf (suva.r@tiscali.cz - Jablonec nad Jizerou) 12.3.2017, 21:25
Kde zjistím jaký je postupový klíč play off 2. ligy 20016/17.
Dík.

Dobrý den
Na stránkách ČSLH je v sekci druhé ligy odstavec se systémem soutěže. Dole na stránce jsou i dokumenty ke stažení.

Josef (zzdarecc@seznam.cz - Hluboká nad Vltavou) 22.2.2016, 10:53

Luděk Šír (sir.ludek@tiscali.cz - Vrchlabí) 23.11.2015, 21:33
Dobrý den, chtěl bych se zeptat na velký rozdíl ve statistice (asistence) u Tomáše Jirků, mezi našimi stránkami a na hokeji.cz.

Kde je to správně?? Děkuji za odpověď.

Odpověď:
Dobrý den, v našich statistikách vycházíme z oficiálního zápisu, který máme k dispozici. Na našich stránkách jsou statistiky po všech odehraných kolech, na hokej.cz je třeba zrovna u Tomáše pouze 15 zápasů. Z čeho čerpá hokej.cz - těžko říct, ale měl by to také být zápis. Ale prověřujeme, zda u některého zápasu nedošlo k překlepu. Děkujeme za upozornění. (Občas se splaší prsty.)

Karel (630514@centrum.cz - Vrchlabí) 18.11.2015, 20:32
Jenom upřesňuji že J.Jebavý měl s H.Brodem 2 asistence.

Odpověď:
Dobrý den, je to klasický problém, když se rozchází oficiální zápis a onlajn. Na onlajnu má dvě asistence a v zápisu jednu. Pokud bychom pracovali podle onlajnu, který v těchto věcech nemusí být 100%, budeme se rozcházet se statistikami na hokej.cz. Ty se dělají dle oficiálního zápisu. Zápis se k nám v některých případech dostane později, než vyjde článek na webu.

Karel Liška (630514@centrum.cz - Vrchlabi) 1.9.2015, 08:14
Dobry den, nemohla by být na soupisce uvedena tzv. ”karta hrače” aby každy mohl vidět kde hráč dříve působil ? Děkuji.

Odpověď:
Pokusíme se, ale nebude to hned. Děkujeme za pochopení.

Pepa Dymáček (josefdymacek@centrum.cz - Vrchlabí) 6.3.2015, 19:58
Vyjádřit se k dotazu jak ze strany webmastera nebo redakce, že toto má řešit vedení klubu, považuji za alibistické a nedůstojné. Je to přehrávání něčeho na někoho, i když uznávám, že v konečné fázi za to odpovídá vedení klubu / nebo si hrajete na blbce a jméno dotyčného viníka neznáte ? - konkrétní dotaz na redakci/. Já jsem členem HC / nebo pod různým názvem /cca 45 /!!/let v různých funkcích hlavně asi 15-20 let jako hlavní pořadatel.
Můj dotaz směřuje hlavně tímto směrem/!/. Jak dlouho / Příspěvěk byl moc dlouhý a proto byl systémem uříznut.

Odpověď:
Dobrý večer, Váš dotaz byl moc dlouhý, neznáme tedy jeho celé znění. Oficiálně nebylo jméno viníka sděleno. Pokud jako redakce máme své tipy, nebudeme je zveřejňovat. Jestli-že jste 45 let kolem hokeje, musí být i Vám jasné, kdo je viník. Pokud máte zájem o to, abychom Vás i nadále informovali o hokeji, musíme zůstat nestranní. Navíc k čemu Vám to jméno bude, abyste mu šel propíchat gumy u auta?

Ivan (ivrabauml@iol.cz - Vrchlabí) 6.3.2015, 14:34
To, co se stalo, pokud to je tedy pravda, staví vedení klubu do téměř bezvýchodné situace. Tohle se již v minulosti stalo. Kdo ponese odpovědnost a jaké budou důsledky ? Přece se tady všichni nesnaží celý rok makat a potom to někdo takhle po ....

Odpověď:
Dobrý den, my v redakci Vám na tuto otázku nejsme schopni odpovědět. Konec sezóny nás velmi mrzí, připravovali jsme se už na Kolín. Váš dotaz směřujte na vedení klubu.

Luděk Šír (sir.ludek@tiscali.cz - Vrchlabí) 15.2.2015, 17:23
Dobrý den, chtěl bych se zeptat na rozdílnost v hokejové tabulce na stránce HCV a hokej.cz. Konkrétně se jedná o tým Trutnova, kde nesouhlasí počet odehraných zápasů ani počet získaných bodů.
Co je správně? Děkuji za odpověď.

Odpověď:
Dobrý den, v tabulce na našich stránkách je zřejmě chyba. Tuto tabulku netvoříme, ale přebíráme. Dle oficiálních stránek Trutnova a také Řisut mají tyto dva celky odehrát ještě dva soutěžní zápasy, tudíž mají odehráno zápasů 30. Pro aktuální dění je rozhodující tabulka na webu hokej.cz. V nejbližší době zařídíme opravu tabulky.

ondra (ondrej.albrecht@seznam.cz - Mostek) 14.2.2015, 13:24
Dobrý den chtěl jsem se zeptat jestli se dá koukat na živé vysílání třeba na internetu na hokejové utkání HC Vrchlabí děkuji za odpověď.

Odpověď:
Dobrý den, zápasy HC Stadion Vrchlabí se nepřenáší.

Další stránky
123456>>