Diskusní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
prosím nevyplňovat
 

 
hermoch | TRUTNOV
4.11.2017, 22:59
 
 
Gratulace k vítězství,koho to bude za rok zajímat,že soupeři se 13 ti hráči došla v poslední třetině fyzička.Jen je škoda že se jeden z nejlepších hráčů objevil jen na soupisce a ne v bodování!
 
 
jinfa | vrchlabí
4.11.2017, 21:38
 
 
Dnes za něco stála až třetí třetina.To se konečně povedlo přemoci ty dvě pětky soupeře Smajlík Důležité ale je,že by to mohlo pomoci spravit pochroumané sebevědomí našeho týmu. Smajlík Hoši děkujem!!! Smajlík
 
 
PepaHCV | Vrchlabí
4.11.2017, 21:09
 
 
Dneska to byl zápas od kterého se můžeme odrazit. Nasazení a bojovnost od začátku až do konce. Šanci dostali mladíci a ukázali že mají na to 2. ligu hrát a těch šancí si zaslouží víc. Smajlík Dopředu to bylo super mohli jsme dát i 12 gólů, šancí bylo dost. Směrem dozadu zmíním jediné negativum. Nerad jmenuji nějaké hráče, spíše mluvím o týmu. Dnes udělám vyjímku a to David Pojkar. Jedna z největších posil před touto sezónou a pro mě zatím největší zklamání této sezóny. Jak jsou zmatky v obraně tak je tam většinou on. Na začátku druhé třetiny soupeř potrestal jeho druhé zaváhání brankou. Bojovnost ani nasazení nic moc. Snad se stejně jako celé Vrchlabí zvedne.
 
 
4.11.2017, 21:05
 
 
Tak teď musím před p. Jakubcem smeknout, protože dát šanci těm našim nejmladším nadějím je prostě paráda! A jestli k tomu aspoň malilinko přispěli mé příspěvky, tak jsem za to rád. (To si zas moc fandím, že. ) Zápas se vyhrál, kluci hráli dobře, takže není problém z jejich nasazováním. Žádná tragédie se nekonala.
To J. Jakubec: nevím za koho mne máte, ale nemám jediný důvod se s Vámi scházet. To by měli jedině, ti, kterých se to týká. Já jen chtěl oživit fórum, kde se stále píše to samé. Když se vyhraje tak se chválí, když se prohraje, tak se plácá po zádech, že příště vyhrajem a když se prohraje vícekrát, tak se mluví o krizi ale nikoho už nezajímá co za tou krizí stojí a výjimečně se objeví i nějaká kritika.
A ještě to Paboubek: taky nevím podrobnosti o hraní Kerekaniče v USA. Ale napíšu, co se týká všech našich nadějí. Sezením na lavičce se ještě nikdo nikdy nikam neprobojoval. Já teda zatím kromě Chleboráda, který hraje prakticky v každém utkání a podle mne velice dobře, přesto že má nevýhodu menšího vzrůstu, jsem neviděl ani jednou hrát celý ligový zápas nikoho z ostatních hráčů. Chleboráda jsem viděl mockrát a můžu jen zopakovat, že hraje moc dobře a je platným hráčem týmu. Až uvidím aspoň v pěti, šesti zápasech hrát celý zápas i ostatní kluky, tak budu moct napsat, jestli na to z mého nedůležitého pohledu mají nebo ne. Nemůžu přece někoho kritizovat, když není na ledě. To je stejné, jako kdybych pomlouval kuchaře že
neumí vařit, aniž bych ochutnal jídlo které uvařil.
Po dnešku to vypadá, že se ledy pohnuly a kluci budou hrát i v dalších zápasech, takže už zřejmě nebudu mít o čem psát. Tak mi promiňte moji troufalost a hodně štěstí do dalších utkání!
 
 
4.11.2017, 15:42
 
 
Příhodí se i v NHL i naši lize, že někdo koupí desítku. Mě to taky netěší dostat 8 branek s posledním. Zdá se, že je to letos daleko vyrovnanější, než jsme si mysleli. Týmu věřím, že se co nejrychleji dostane do pohody. My soupeře musíme přestřílet, než že urveme vítězství 2:1.Též bych si přál co nejvíce našich odchovanců. Sami musí jít svoji pílí, štěstí naproti a prosadit se. Trochu nechápu ,co za soutěže v Americe hrál Kerekanič. Vždy jsme se dozvěděli jaký talent odchází za moře . Po návratů z rozhovorů podobných jako vejce vejci jaké to tam bylo skvělé, a zde se nedokáže prosadit v 2.. lize? Mladíka si dovedu představit tak do 21 let,který se pere o místo v 2.lize s vidinou třeba profi hokeje o soutěž výš. A takových zde ve Vrchlabí začínalo několik ve věku 19.let, co se opravdu prosadili.Není to zkrátka pro všechny. Přeji Vrchlabí co nejvíce opravdových mlaďochů. A dnes, hurá na ně !
 
 
jinfa | vrchlabí
4.11.2017, 14:17
 
 
Tak určitě Smajlík Buďme rádi,že to tu žije.Ikdyž to tu pokaždé nehýří zrovna optimismem.A především za to, že na našich stránkách nějaké fórum vůbec ještě je!!!Za to se sluší vedení HCV poděkovat,jelikož spousty týmů už tuhle možnost komunikace raději zrušilo.Včetně toho u Úpy Smajlík Jasně máš pravdu, co člověk,to názor.A ne zrovna pokaždé erudovaný.Ale i přesto je vidět,že lidé se o tým zajímají a není jím lhostejný.Poďme už hned dnes večer všichni ukázat,že BOJUJEM za VRCHLABÍ Smajlík PS a hned ve středu je pořádán výjezd do Jablonce!!!
 
 
4.11.2017, 12:58
 
 
* na FB a DF
 
 
4.11.2017, 12:58
 
 
Špatná atmosféra ??? Tu si děláme jen my tady na FB! Samá teorie, informace, které jsou zaručené, lidi co si nevidí do huby a podobně že.....
 
 
jinfa | vrchlabí
4.11.2017, 12:16
 
 
Asi se nás to přímo netýká,ale dostat se z 2.ligy do WSM při jejím uzavření by chtělo opravdu velký talent anebo superschopného agenta či manažéra.Jak tu potvrdil jeden náš bývalý hráč,tak nejen vyšší soutěže,ale i ta naše liga pracujících je velkou hrou manažérů. Smajlík "Čisté ruce" má asi málokdo.Vždycky platilo,že hrát kdekoli za "A" tým si hráči musí zasloužit !Na druhé straně by měli mladí dostat šanci se alespoň ukázat,třeba při rozhodnutém stavu,atd.Takhle špatná atmosféra kolem našeho týmu tu snad ještě nikdy nebyla!Dnes večer musí náš tým pocítit,že za ním stojíme!!! Smajlík
 
 
Pepahcv | Vrchlabí
4.11.2017, 09:25
 
 
Ohledně mladíků nemám jednoznačný názor. .. Ohledně Paky. Královehradecký kraj patří hokejově mezi ty nejsilnější a pravidelně dodává týmy do 2. ligy. V Pace se taková holomajzna rozhodně nehraje. U mladých je důležité aby hráli a pokud tam odmítají tak tomu upřímně nerozumím. Ono když jsem na pomezí toho jestli na tu ligu mám nebo ne tak hraju nižší soutěž. Takhle to funguje přece nemůžou hrát 2. ligu jen proto že jsou mladí! Když hráč dokáže že na vyšší soutěž má tak jde výš. Pokud tu letos někdo dá 40 gólů pude do WSM ligy, ale zadarmo na tomhle světě nic neni. Na druhou stranu pokud je zápas rozhodnutý tak nepochopím argument že trenér chtěl aby si to vyžralo áčko. Tady byl čas na sbírání zkušeností a ono celkově by ti mladí měli dostat v podobných pasážích více času. A do té doby pokud je o ně zájem makat a snažit se v nižší soutěži. Pokud by se tam někomu dařilo tak jistě dostane více šancí i tady.
 
 
4.11.2017, 06:26
 
 
Tak to se těším na dnešní utkání, kdy si mládí zahraje. Sbírám informace, kde se dá a píšu, co se mi nelíbí.
 
 
Jirka_Jakubec | Vrchlabí
3.11.2017, 23:39
 
 
To mjij: Asi tuším s kým si tu dopisuji přes toto fórum a už to víc rozvádět nechci. Pokud chcete, jsem připraven se sejít osobně.
Hodně Vás chápu, protože taky mám kluka, který hraje hokej a i když bych někdy chtěl, nedokážu k němu být nezaujatý a objektivní. Taky by se mi podobná situace velice pravděpodobně nelíbila. Bohužel, někdy nemohu jednat jinak a začínám si zvykat, že mě přestávají zdravit lidé, kteří se mým rozhodnutím cítí dotčeni. Pořád se snažíme dělat rozhodnutí, která povedou k lepším výsledkům a máme nějakou vizi, ke které se snažíme směřovat. Bohužel někdy musíme dělat nepopulární věci a také nejsme neomylní.
Ale nezoufejte, nejsme tu na věky. Život hokejových manažerů a trenérů bývá obvykle dost krátký. Smajlík
Navíc zítra naskočí mladíků víc než dost, tak uvidíme. Smajlík
 
 
jiri.zaplatile | vrchlabi
3.11.2017, 21:07
 
 
Vazeni pratele.Tak spinave pradlo mame snad uz vyprane,vedeni i hraci si z toho vezmou to co jim patri a my divaci to nevzdavame a zitra jdeme fandit.
 
 
3.11.2017, 19:41
 
 
Tak koukám, že manažer nezklamal. Jestli chtěl dát v Letňanech šanci R.Machovi, tak to je dobře. Kdyby tam byli Kerekanič a Krsek tak by jim dali taky asi šanci? A tomu má někdo uvěřit? Hrálo se 14 kolo, 13 kol zpátky, dostala naše mladá 4 lajna šanci jedno střídání na konci 2. tř. Kluci dostali branku a už se na led nedostali. Pokud si chce vedení takto vychovat své hráče pro tým, tak je hloupější , než jsem si myslel. Noví hráči musí mít možnost hrát v každém zápase. A ideální je, když začlení vždy po jednom nováčkovi do útoku a obrany ke zkušeným hráčům a můžeme mít 4 kvalitní formace. Když ale manažer úmyslně nenechá odchovance vlastního klubu hrát, tak se nebudou moct hráčsky zlepšovat a po pár letech na střídačce skončí s hokejem, jenom proto, že je "někdo" úmyslně odstavil. Takové chování nelze pochopit, pouze odsoudit. Co se týká hraní v Nové Pace, tak manažer znovu neříká pravdu. Stačí se zeptat kluků a dozvíte se, že odmítli hrát za Paku sami. Z jednoduchého důvodu: hra v Pace jim nic nedá. Běžte se někdy podívat, jaký to je hokej a budete s nimi souhlasit. Klukům dá daleko víc nějaké 2 - 3 střídání v každé třetině se zkušenými spoluhráči ve II. lize, než 10 zápasů za Paku. Krsa hrál poctivě poslední 2 sezóny za Paku a co mu to přineslo v té třetí? Opětovné zahřívání lavičky. A jestli si p. Jakubec myslí, že krajská soutěž je ta nejlepší příprava pro druhou ligu, tak jak to, že neshání posily v této soutěži. Jsou tam hráči, kteří hrají tuto soutěž i 10 let. Tak to by měli být už super připraveni, no ne? Podle mě je to úmyslné odstavení vlastních hráčů, kteří hrají za Vrchlabí od 5ti, 6ti let a celou dobu sní o tom, zahrát si za A tým. A smutné je, že se jim to nesplní ne proto, že by na to neměli ale proto že ve vedení je J. Jakubec , sám vrchlabský odchovanec. Místo toho ještě lživě shazuje jejich hráčské kvality tím že tvrdí že je ani v Pace nechtějí. Nevím jak komu ale mě je z toho na blití. V přípravě kluci ukázali, že jsou na tom dobře. A jejích zapojením by jsme určitě nespadli do druhé poloviny tabulky. A do I.ligy stejně nechceme, tak o nic nejde! V zápasech si vedení hraje na extraligu a mladé odstavují a tréninky jsou pro ostudu. A kvalitní letní příprava? Vždyť všichni víme, že náš tým začal přípravu v době, kdy ostatní týmy měli už za sebou první přípravné zápasy. A jak řekl p. Jakubec : podle p. Hlaváče by ani nemuseli být žádné přípravné zápasy. Tak taková byla příprava. Mlaďasové se scházeli už dávno před oficiálním zahájením přípravy, protože berou hokej vážně. Tak to je, vážení fandové!
 
 
jinfa | vrchlabí
3.11.2017, 16:02
 
 
Já chodím na hokej ještě o nějaký ten pátek déle.Ono,kdyby jsme nebyli pro smích celému okresu po nepovedených derby,tak by se asi zas tak nic moc nedělo Smajlík Ale v nejprestižnějších zápasech,kde naše mužstvo je přehráváno srdcem a bojovností, se to prostě holt špatně kouše!!!V našem týmu chybí víc než jsme si mysleli hráči typu D.Nováka či M.Klementa.V některých momentech je až do očí bijící neochota(nebo strach) se srážet s protihráčem.Ano.p.Jakubec má pravdu,jsme ve 2 lize,kde nelze očekávat nějaké velké trejdy.To mužstvo je nějak sestavené,má za sebou snad kvalitní letní přípravu.Tak my prostě musíme věřit,že se ten tým vzchopí a soupeři budou mít z něho zase strach!!!!Hned zítra k tomu bude příležitost! Smajlík Lidé jsou naštvaní..,někteří ani nechtějí přijít(prozatím..)Já na zimák ale určitě příjdu!!!A chci vidět pořádný týmový a bojovný výkon!!! Smajlík
 
 
3.11.2017, 14:52
 
 
Nedá mi to, a musím sem něco napsat. Na hokej do Vrchlabí chodím od sezóny 2009/10, pořád rád a láskou k tomuto týmu. Nepamatuju si, že bychom za tuto dobu dostali takovýhle világoš. Dostat jako favorit na přední příčky od posledního týmu 8:1 je pořádná ostuda.
Asi je zbytečné tu kritizovat a polemizovat, jestli za to může brankář číslo 2, který se chce stát jedničkou, hráči, vedení..... hloupost.
Vzpomeňte si na loňskou sérii zápasů, kdy jsme doma vypráskali každého(Jablonci jsme dali desítku) a venku jsme nemohli vyhrát. A jaká to nakonec byla sezóna Smajlík
Co se stalo, stalo se. Jsme fanoušci a dle slov vedení týmu i na nás občas záleží úspěch týmu. A pro nás se hokej ve Vrchlabí přeci hraje. Tak nekritizujme HCV a pojďme udělat také vše, co je v našich silách. Vedení se snaží pro to dělat vše, tím jsem si jist. Pan Hlaváč nemůže za to, že je tolik hráčů zraněných. Panu Jakubcovi to taky určitě není lhostejné, u týmu je dlouho, tak věřme, že si s tím všichni poradí. Věřím, že každého z nás to štve, ale kritikou a výčitkami to nezlepšíme, tak jednoduché to bohužel není.
Na hokej chodíme každý dobrovolně a přeci nás neodradí pár prohraných zápasů. I prohrávat se musí, abychom si pak pořádně užili velké výhry, které určitě ještě přijdou. Ale v rozhádaném týmu to asi moc nepůjde....
Tak držme pece a palce. Zítra máme první příležitost. Tak HCV olé
 
 
Jirka_Jakubec | Vrchlabí
3.11.2017, 14:01
 
 
Ahoj všichni,
prohru 8:1 v Letňanech i já vnímám jako ostudu. V tomto kontextu musím dát za pravdu, že opravdu od derby s TU jde naše výkonnost a herní projev dolů a to zejména v obranné činnosti a na všech postech. V Letňanech nešlo o žádné podcenění, ale o celkový zmar, kdy se nám nic nedařilo a dělali jsme hrubé chyby, které soupeř trestal. Za vedení HCV mohu sdělit, že konkrétně tento zápas bude spojen s finančními postihy pro celý tým včetně hl.trenéra a sportovního manažera. Bohužel, pokuta ještě nikdy žádný tým z herní krize nezvedla. Jsme v II.lize a není možné v průběhu sezóny vyměnit základní osu týmu. Je možné vyměnit sportovního manažera nebo trenéra nebo pár hráčů, ale stejně to bude muset zvednout ta základní osa týmu. A já si pořád myslím, že ta na to má a dokázala to i na začátku soutěže.
Ještě krátce k Atherosovi o tom, že jsme 8 gólů v II.lize snad nikdy nedostali. No, na 8 si nepamatuji, ale ještě když jsem hrál a trénoval to Řehy, tak si pamatuji, že jsme na přelomu ledna a února vyfasovali 3x 9 gólů (Tábor, Kobra, Děčín).
A teď ještě stručně k těm talentovaným mladíkům a je to pouze můj osobní pohled. V Letňanech byli "navíc" pouze Renda Mach a Chleba. Chleba normálně hrál než se zranil a Renda tam mohl naskočit, ale Hlavajda chtěl, ať si to vyžere základní sestava. Kéra a Krsa jsou zraněni. Být ve 4.lajně není jednoduchá úloha a vyžaduje to hodně odhodlání a trpělivosti. Já jsem si to zažil stejně jako oni a myslím, že to zažil skoro každý hokejista. Nevím, jestli jsou naši mladíci vždy připraveni do toho dát 150%, ale o některé už není zájem ani v Pace.
 
 
3.11.2017, 13:07
 
 
Pak se nabízí ještě jedna... Pan Hlaváč si vsadil.. A to na přesné skore! 8:1 ! Tvl.. To snad nemyslíš vážně...
 
 
3.11.2017, 10:36
 
 
mjij souhlas s každým slovem.Ještě se nabízí jedna verze.Pojkar z letnan ,letnany poslední,skore taky potřeba,velký klid na naši střídačce,mlaďasové se mesklouzli a co je nejhorší,že se při takové blamáži nepříjemně zranil CHleborád .Přeji Ti CHlebíčku rychlé uzdravení. Smajlík Smajlík
 
 
3.11.2017, 08:06
 
 
Naši hráči jsou šikovní, ale jistota toho, že ať je jejich nasazení a bojovnost stoprocentní nebo na nule tak místo v základní sestavě mají stále jisté. Nemyslím si, že by někdy hráli špatně schválně, ale podvědomí je prevít a v rozhodujících chvílích, kdy je potřeba udělat něco navíc to pak je znát. Také proto nepochopím, proč nedostanou šanci mladíci. Ti by totiž na ledě makali na 150% aby si vybojovali místo v základu a tím by nutili hráče s definitivou do toho víc šlápnout. Aspoň tak se to dělá v jiných týmech.
Krize padne někdy na každý tým. Mělo by se ale zjistit, čím to je. Zatím to v posledních utkáních vypadalo na to, že soupeř byl bojovnější a hladovější po vítězství. A v Letňanech bych to nenazval krizí, ale ostudou. Toť můj názor. A ještě zareaguji na komentář Nester: skalní fandové nejsou jen v kotli. A opravdu bych o tom nepsal, kdyby jsem to neslýchal tak často.
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.