Diskusní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
prosím nevyplňovat
 

 
1.9.2017, 00:22
 
 
Ahoj všichni,
nyní zažíváme opět hektické období, kdy přípravy na sezónu vrcholí. Co se týká redakce, tak i na tom pracujeme a doufám, že již v krátké době i na tomto poli budeme podávat TOP výkony. Smajlík
Co se týká A-mužstva, tak až dnes se víceméně z 99% vykrystalizovala sestava pro letošní sezónu. Již brzy bude sestava zveřejněna na našem webu.
Zítra do Dvora odjíždíme v "plné palbě", včetně všech nových hráčů, tak uvidíme. *BOJ
 
 
27.8.2017, 18:04
 
 
TO: jiri.zaplatile Ahoj a co dál?
 
 
26.8.2017, 14:46
 
 
TO: Skijumper Musíme věřit tomu,že ikdyž hrajem "jen" amatérskou soutěž,tak naše vedení se v rámci možností umí chovat profesionálně a tudíž tedy ví co dělá.My můžem Janě P. za dobře odváděnou práci jen a jen poděkovat.Snad se brzy podaří brzy najít taková náhrada,aby to tu fungovalo minimálně na takové úrovni jako donedávna... *HRAC
 
 
26.8.2017, 10:34
 
 
Při prvním domácím zápase se bylo na co koukat.Naše mladé pušky jsou šikovné.Máme se nač těčit.
 
 
25.8.2017, 23:30
 
 
Paní Jana Poskerová skončila? Tak to je zpráva rovná těm funkcionářským přešlapům v play-off v uplynulých letech. Snad to byl poslední písek na ledě v této sezóně a HC Vrchlabí už zase bude jen a jen tím širokým a jednotným týmem hráčů, realizačního týmu, sponzorů a diváků. Paní Janakrk si zaslouží velké poděkování, odvedla ohromný kus práce. Rád bych ji zatleskal třeba i před zápasem, ale nevím, která to je. Tak za "přespolní" alespoň tady: Paní Jano děkujeme!
 
 
25.8.2017, 14:24
 
 
Díky za vysvětlení stávající situace,je to jako všude,když někdo převyšuje ostatní tak z hrušky dolu.Paní Poskerová dík za Vaši práci byla jste jedna z mála která reagovala na naše dotazy a dost tvrdě jste obhajovala oddíl a redakci. Takových lidí se zbavuje jen blázen.
 
 
25.8.2017, 12:57
 
 
K dnešnímu přátelskému zápasu s hradeckou juniorkou.
K dnešnímu zápasu přistupujeme jako k přípravě a velký prostor dostanou všichni naši mladíci, zatímco některé opory mají na dnešek volno. Naskočit bychom měli v této sestavě: Jelínek, Sobotka - Jirků, Abraham, Matějček, Beran, Chleborád, Skočovský - Oppelt, Filip, Šťastný, Rychlovský, Urban, Maďar, Mach, Kerekanič, Krsek
V týmu hradecké juniorky by se měli objevit i vrchlabští odchovanci - Kynčl, Pažourek a bratři Moníci.
Co se týká našeho A-týmu pro letošní sezónu, tak útok považujeme za víceméně kompletní a ani při zranění M.Procházky již do jeho složení nechceme zasahovat. Michal je po úspěšné operaci a nyní se uzdravuje. Příležitost tak dostanou místní hráči, kterých tu máme dostatek.
Co se týká obrany, tak tu stále ještě ladíme. Musím říci, že na výběr máme dost hráčů a sestavu zadních řad chceme uzavřít po přáteláku ve Dvoře (1.9.), který bychom měli odehrát v kompletním složení.
 
 
25.8.2017, 12:42
 
 
Manažerské zprávičky - srpen
dovolím si reagovat na kritické připomínky k našemu webu. Bohužel musím uznat, že máte ve většině věcí pravdu. Náš web spravuje firma e-sports, tak jako drtivé většině hokejových klubů. Ve spolupráci s námi zajišťuje i obsazení redakce. Po loňské sezóně jsme se dohodli na změně a činnost tak ukončila Jana Poskerová. K očekávanému zlepšení však nedošlo a v tuto chvíli je to spíše naopak.
Vše je to o lidech a zatím se nám nepovedlo najít fundovaného a zapáleného vedoucího redakce. I když jsme inzerovali již mnohokrát. Nicméně na všem se opravdu pracuje a doufám, že se v nejbližší době i v této činnosti polepšíme.
Na začátek sezóny máme připraveno opravdu dost změn a doufám, že všechny budou k lepšímu. Mělo by to pro Vás být překvapení. Tak s námi mějte ještě chvilku strpení a nezapomeňte, že mistrovská sezóna začíná derby zápasem se Dvorem.
 
 
23.8.2017, 09:47
 
 
BÝVALO DOBRÝM ZVYKEM,ŽE REDAKCE NA DOTAZY FANOUŠKŮ REAGOVALA.ASI CHYBÍ JANAKRK!
 
 
hermoch | TRUTNOV
22.8.2017, 18:47
 
 
TO: jinfa tak to jo mě zmátlo-Litujeme, ale k vámi zvolené kategorii neexistuje soupiska.
 
 
20.8.2017, 10:50
 
 
Jak to bude s permicemi.Na stránkách máte dvě možnosti.Děkuji za rychlou opravu nesrounalostí
 
 
19.8.2017, 18:58
 
 
TO: hermoch jestli to nebude tím,že soupiska ještě není uzavřena... :P
 
 
hermoch | TRUTNOV
18.8.2017, 22:40
 
 
VRCHLABÍ Soupiska – muži 2017/2018

Litujeme, ale k vámi zvolené kategorii neexistuje soupiska.
mlha byla i v Boleslavi a kupodivu to ani nikoho nerozhodilo !
 
 
18.8.2017, 17:48
 
 
Nevím kdo má na starost naše stránky,ale opakuje se to každý rok.Je v nich docela guláš.Je třeba změnit management,částky u permic,odkazy-dvůr, letnany do kolonky druhá liga,jihlava první liga,klatovy skupina střed.To jsou už měsíc známé věci.Díky!!
 
 
17.8.2017, 09:43
 
 
První přáteláček se mi líbil. Vrchlabí nic ze svých technických fines v létě nezapomnělo a souhra na první zápas až tak špatná nebyla. Mlha vadila asi i hokejistům, ale to bude na některých stadionech i v září.
 
 
17.8.2017, 09:29
 
 
POPRVÉ JSEM BYL NA HOKEJI KDE NEBYL VIDĚT PUK To je možné jenom v Trutnově.
 
 
14.8.2017, 12:59
 
 
Tak Most nakonec ve 2.lize bude! *HRAC
 
 
jiri.zaplatile | Vrchlabi hc
11.8.2017, 19:27
 
 
ahoj
 
 
4.8.2017, 23:02
 
 
To asi bude v Chrudimi vcelku zajímavý pohled. Kluci co hrají hokej na žízeň, po práci, ze zábavy a proti nim Kléma. Dokázal zbourat kohokoliv v druhý lize, natož v kraji.
Chlape, ať se ti daří.
Budeš nám chybět, ale takový je život. Lidi odcházejí a přicházejí.
 
 
Pepahcv | Vrchlabí
4.8.2017, 22:19
 
 
Taky jsem četl že se to bude losovat znovu Smajlík Co se týká Martina Klementa tak je to nesporně kvalitní obránce, kterého je na kraj škoda. Je pravda že na druhou stranu tým několikrát oslabil (ač někdy jen kvůli svému jménu). Každopádně mu patří velké díky za jeho působení tady. Rozlučku nestíhám, vracím se z dovolené těsně před startem sezóny. Snad na domácí zápas proti Dvoru. *TRUBKA
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.