Diskusní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
prosím nevyplňovat
 

 
Jirka_Jakubec | Vrchlabí
30.9.2017, 22:40
 
 
Zkouším, jestli funguje naše fórum. Nechce se mi věřit, že by dnešní výhra zůstala bez komentářů. Smajlík Smajlík
 
 
Nester | Vrchlabí
30.9.2017, 12:57
 
 
Mame na dnesek jeste hodne mist v autobusu na Kobru. Tak se neflakejte doma a pojedte s nama.
 
 
30.9.2017, 11:27
 
 
Tak Tome hodně zdraví a spokojenosti a ať Ti to dneska na užovkách střílí!!
 
 
29.9.2017, 15:05
 
 
FB je sociální síť, díky níž se informace, které víme tři hodiny před zápasem, rozšíří rychlostí blesku. Vše ostatní jde nejdříve na web a z něj se sdílí na Fb Smajlík Jak jsem již uvedla, veškeré "rychlé" příspěvky, najdete již také v aktualitách.
Děkuji za pochopení Smajlík
 
 
29.9.2017, 12:34
 
 
Tlumočím jeden vzkaz:
Chtěl bych moc poděkovat vedení HC, hráčům, fanclubu, ale i ostatním fanouškům HC Vrchlabí za krásný dárek v podobě dresu vrchlabského hráče a odchovance Tomáše Oppelta. Za jeho slavnostní předání! Je to pro mě zase o něco snadnější. A jsem rád, že už se opět můžu na našem zimáčku podívat na ten náš krásný hokej! Ještě jednou všem děkuji za krásný zážitek, který mě nesmírně dojal.
Jirka Krejčí
 
 
28.9.2017, 20:50
 
 
Tak s tím naprosto souhlasím.
Proč tedy mít vlastní stránky, když je vše napřed na FB? Nemělo by to být obráceně?
Klukům za včerejší zápas patří velikánský dík. Pár akcí bylo naprosto špičkových, na to, že to kluci hrají po práci, tak super.
 
 
28.9.2017, 13:45
 
 
Ne každý má FB a proto si myslím,že přednost by měly mít naše stránky.Od toho je máme.
 
 
28.9.2017, 12:38
 
 
Dobrý den a ahoj všem,
i já bych ráda zareagovala na zdejší příspěvky, které naši redakci posouvají dál. Protože jak píše Jirka jsou informace, které víme až na poslední chvíli, dávali jsme je prioritně na FB. Od dnešního dne je vždy najdete i v aktualitách na hlavní stránce našeho webu.
Jakékoli vaše připomínky jsou vřele vítány, protože jak všichni víme, 100 lidí má 100 různých pohledů na jednu věc.
D.
 
 
Jirka_Jakubec | Vrchlabí
28.9.2017, 12:20
 
 
Ahoj všichni, dovolím si reakci na redakci. V tuto chvíli musím práci naší redakce spíše pochválit. Máme novou šéfredaktorku z vlastních řad - Dádu Udatnou a všichni redaktoři z minulé sezóny zůstali. Myslím, že informace, které z redakce vypadávají, tak mají hlavu a patu a jsou i dostatečně "čerstvé". Nyní mám z jejich práce výbornej pocit a podařilo se dotáhnout rozjetí nového webu a žije to i na FB. Nebyla a není to práce jednoduchá a patří jim za to dík.
Co se týká Hejdiče, tak je to hezkej a mladej fešák, ale že by na něj dorazilo o 200 mladejch holek víc, tak to si fakt nemyslím. Smajlík Jinak on je na střídavé starty ze Slavie a o jeho uvolnění se kolikrát bude rozhodovat až na poslední chvíli. O tom, že jsme se na střídavých startech se Slavií dohodli jsme Vás již informovali a ještě jsme se dohodli s Benátkami na střídavých startech Tomáše Tržického. S ním to bude stejné, jak s Hejdičem, vždy se to bude jeho start za HCV dohadovat až těsně před zápasem.
Tak v sobotu na užovky a další sobotu na draka. Smajlík
 
 
28.9.2017, 11:33
 
 
Zvedlo návštěvnost ? To i jako s tím "možná" jsi to opravdu myslel vážně ? Je pravda, ( ve vší úctě k Tadoj), že možná přijeli příbuzní, ale to je tak vše. Já jsem teda s redakcí spokojen, ten fofr po zápase mě baví a před zápasem se to hold vždy nepovede, ale na FB jsem se pár věcí včas dočetl. Takže bych v tom opravdu problém neviděl. A diskuse vázne spíše proto, že je začátek sezony a v podstatě se nic dramatického ještě neodehrálo... To je každej rok stejné.. Nic ve zlém, to je můj úhel pohledu... Smajlík Smajlík
 
 
28.9.2017, 09:52
 
 
Skijumper, lépe to napsat nelze!Krásný hokej proložený komedianty z jablonce a hrozným výkonem rozhodčího.Jenom nevím proč se díky vedení a redakce před zápasem fanoušci na těchto našich stránkách nedozvěděli,že nastoupí Tadeáš.Možná by to zvedlo návštěvnost.Díky redakce! Dříve bylo v redakci pár lidí a dozvěděli jsme se vše podstatné.Dnes to nestojí za nic.Možná zato může i manažer a vedení,ale to je váš problém.Proto vázne i diskuse fanoušků. :(
 
 
27.9.2017, 23:01
 
 
Dneska se ke kotli připojila i hlavní tribua a to bylo dost znát.
Myslím si, že dnešní atmosférou jsme nasadili laťku hodně vysoko....
 
 
jiri.zaplatile | vrchlabi
27.9.2017, 22:40
 
 
Je az zarazejici,ze se na nasem foru objevuje ta malo prispevku v reakci na dnesni utkani s Jabloncem.Krasne a vybojovane utkani si zaslouzi vic!Kluci odmakali utkani naq 100 %.Diky hostovani Tadease Hejdy ze Slavie jsme ziskali silu v obrane.Tadeasi at se ti u nas znovu dari a at se posunes dal za svym bratrem az do NHL.
 
 
jinfa | vrchlabí
27.9.2017, 22:37
 
 
Hoši děkujem!!!Porazit silné Vlky se nepodaří každému. Smajlík
 
 
27.9.2017, 22:04
 
 
Tak dnes už zase byli nejlepší hráči. Naši. A to hodně! Ale ani Jablonec nebyl hokejově zlý. Hokejově. Pak hned fanklub HCV. Za nimi byl hlasatel, který se nějak nemůže dostat do formy, nepodpoří atmosféru a střelci a asistence hlásí dost dlouho po gólu během hry. Pak je teprve admin těchto stránek, který používá archivní fotky (taky se mi to nechce věřit, ale je rok 2017!). Když na FB už visí aktuální, proč se nedomluvit? No a úplně na konci byl dnes rozhodčí Luďa Pilný. Snad to nebyl bratr toho norka z Trutnova. Hokejistům a fanklubu děkuji za předvedený výkon a fantastický hokejový zážitek. A ostatní se koukejte na ně dotáhnout, jsme přece tým! Smajlík
 
 
27.9.2017, 21:10
 
 
Hoši děkuju Smajlík
 
 
23.9.2017, 19:52
 
 
Body z venku se počítají! Výborně HCV! A teď na Jablonec, možná nejsilnějšího letošního soupeře. A na ty my doma umíme, tak ve středu!
 
 
Jirka_Jakubec | Vrchlabí
22.9.2017, 17:22
 
 
To Dan Svoboda
Dane je to o bráchovi a ne o Tobě, takže už se tady o tom víc zmiňovat nechci. Pouze si dovolím poslední poznámku a ta je z mojí vlastní zkušenosti - za všechno, co se člověku stane a přihodí (ať zlé či dobré) si může vždy on sám.
A teď k aktuální situaci v A-týmu.
Po dobrém začátku a výborně odbojovaném zápase v Sokolově přišlo vystřízlivění s Letci. Byl to zápas blbec, kdy jsme celou dobu tahali za kratší konec a soupeř si za svoji bojovnost nakonec vítězství zasloužil. V kabině si myslím, že je vše OK a tahle porážka nás zase posadila na zadek. Budeme se muset soupeřům v bojovnosti minimálně vyrovnat a hokejovostí je přehrát. Opačně to nepůjde a máme v kabině dost zkušených hráčů, kteří by to na sebe měli vzít. Momentálně bojujeme s docela slušnou marodkou, ale doufám, že to zítra nebude tolik cítit.
 
 
jinfa | vrchlabí
22.9.2017, 16:29
 
 
Důvěru tu "jisté" příspěvky tedy nevyvolávají... Smajlík Různé hlasy z kabiny tu a tam dávají něco vědět o tom.že není vše opravdu zrovna košér Smajlík Ale mělo by platit,že co se odehrává uvnitř kabiny,tak by to tam taky mělo zůstat.Nás fanoušky zajímá především pořádný výkon týmu na ledě.A jak bylo vidět ve středu..,je tedy hodně co zlepšovat!Papírově máme víc než dobrý tým,tak už zbývá to potvrdit i v zápasech Smajlík Tak zítra proti Antiradaru hodně štěstí.HCV-olé!!!
 
 
22.9.2017, 12:17
 
 
Kde nyní působí Dan ?
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.