Diskusní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
prosím nevyplňovat
 

 
Jirka_Jakubec | Vrchlabí
28.9.2017, 12:20
 
 
Ahoj všichni, dovolím si reakci na redakci. V tuto chvíli musím práci naší redakce spíše pochválit. Máme novou šéfredaktorku z vlastních řad - Dádu Udatnou a všichni redaktoři z minulé sezóny zůstali. Myslím, že informace, které z redakce vypadávají, tak mají hlavu a patu a jsou i dostatečně "čerstvé". Nyní mám z jejich práce výbornej pocit a podařilo se dotáhnout rozjetí nového webu a žije to i na FB. Nebyla a není to práce jednoduchá a patří jim za to dík.
Co se týká Hejdiče, tak je to hezkej a mladej fešák, ale že by na něj dorazilo o 200 mladejch holek víc, tak to si fakt nemyslím. Smajlík Jinak on je na střídavé starty ze Slavie a o jeho uvolnění se kolikrát bude rozhodovat až na poslední chvíli. O tom, že jsme se na střídavých startech se Slavií dohodli jsme Vás již informovali a ještě jsme se dohodli s Benátkami na střídavých startech Tomáše Tržického. S ním to bude stejné, jak s Hejdičem, vždy se to bude jeho start za HCV dohadovat až těsně před zápasem.
Tak v sobotu na užovky a další sobotu na draka. Smajlík
 
 
28.9.2017, 11:33
 
 
Zvedlo návštěvnost ? To i jako s tím "možná" jsi to opravdu myslel vážně ? Je pravda, ( ve vší úctě k Tadoj), že možná přijeli příbuzní, ale to je tak vše. Já jsem teda s redakcí spokojen, ten fofr po zápase mě baví a před zápasem se to hold vždy nepovede, ale na FB jsem se pár věcí včas dočetl. Takže bych v tom opravdu problém neviděl. A diskuse vázne spíše proto, že je začátek sezony a v podstatě se nic dramatického ještě neodehrálo... To je každej rok stejné.. Nic ve zlém, to je můj úhel pohledu... Smajlík Smajlík
 
 
28.9.2017, 09:52
 
 
Skijumper, lépe to napsat nelze!Krásný hokej proložený komedianty z jablonce a hrozným výkonem rozhodčího.Jenom nevím proč se díky vedení a redakce před zápasem fanoušci na těchto našich stránkách nedozvěděli,že nastoupí Tadeáš.Možná by to zvedlo návštěvnost.Díky redakce! Dříve bylo v redakci pár lidí a dozvěděli jsme se vše podstatné.Dnes to nestojí za nic.Možná zato může i manažer a vedení,ale to je váš problém.Proto vázne i diskuse fanoušků. :(
 
 
27.9.2017, 23:01
 
 
Dneska se ke kotli připojila i hlavní tribua a to bylo dost znát.
Myslím si, že dnešní atmosférou jsme nasadili laťku hodně vysoko....
 
 
jiri.zaplatile | vrchlabi
27.9.2017, 22:40
 
 
Je az zarazejici,ze se na nasem foru objevuje ta malo prispevku v reakci na dnesni utkani s Jabloncem.Krasne a vybojovane utkani si zaslouzi vic!Kluci odmakali utkani naq 100 %.Diky hostovani Tadease Hejdy ze Slavie jsme ziskali silu v obrane.Tadeasi at se ti u nas znovu dari a at se posunes dal za svym bratrem az do NHL.
 
 
jinfa | vrchlabí
27.9.2017, 22:37
 
 
Hoši děkujem!!!Porazit silné Vlky se nepodaří každému. Smajlík
 
 
27.9.2017, 22:04
 
 
Tak dnes už zase byli nejlepší hráči. Naši. A to hodně! Ale ani Jablonec nebyl hokejově zlý. Hokejově. Pak hned fanklub HCV. Za nimi byl hlasatel, který se nějak nemůže dostat do formy, nepodpoří atmosféru a střelci a asistence hlásí dost dlouho po gólu během hry. Pak je teprve admin těchto stránek, který používá archivní fotky (taky se mi to nechce věřit, ale je rok 2017!). Když na FB už visí aktuální, proč se nedomluvit? No a úplně na konci byl dnes rozhodčí Luďa Pilný. Snad to nebyl bratr toho norka z Trutnova. Hokejistům a fanklubu děkuji za předvedený výkon a fantastický hokejový zážitek. A ostatní se koukejte na ně dotáhnout, jsme přece tým! Smajlík
 
 
27.9.2017, 21:10
 
 
Hoši děkuju Smajlík
 
 
23.9.2017, 19:52
 
 
Body z venku se počítají! Výborně HCV! A teď na Jablonec, možná nejsilnějšího letošního soupeře. A na ty my doma umíme, tak ve středu!
 
 
Jirka_Jakubec | Vrchlabí
22.9.2017, 17:22
 
 
To Dan Svoboda
Dane je to o bráchovi a ne o Tobě, takže už se tady o tom víc zmiňovat nechci. Pouze si dovolím poslední poznámku a ta je z mojí vlastní zkušenosti - za všechno, co se člověku stane a přihodí (ať zlé či dobré) si může vždy on sám.
A teď k aktuální situaci v A-týmu.
Po dobrém začátku a výborně odbojovaném zápase v Sokolově přišlo vystřízlivění s Letci. Byl to zápas blbec, kdy jsme celou dobu tahali za kratší konec a soupeř si za svoji bojovnost nakonec vítězství zasloužil. V kabině si myslím, že je vše OK a tahle porážka nás zase posadila na zadek. Budeme se muset soupeřům v bojovnosti minimálně vyrovnat a hokejovostí je přehrát. Opačně to nepůjde a máme v kabině dost zkušených hráčů, kteří by to na sebe měli vzít. Momentálně bojujeme s docela slušnou marodkou, ale doufám, že to zítra nebude tolik cítit.
 
 
jinfa | vrchlabí
22.9.2017, 16:29
 
 
Důvěru tu "jisté" příspěvky tedy nevyvolávají... Smajlík Různé hlasy z kabiny tu a tam dávají něco vědět o tom.že není vše opravdu zrovna košér Smajlík Ale mělo by platit,že co se odehrává uvnitř kabiny,tak by to tam taky mělo zůstat.Nás fanoušky zajímá především pořádný výkon týmu na ledě.A jak bylo vidět ve středu..,je tedy hodně co zlepšovat!Papírově máme víc než dobrý tým,tak už zbývá to potvrdit i v zápasech Smajlík Tak zítra proti Antiradaru hodně štěstí.HCV-olé!!!
 
 
22.9.2017, 12:17
 
 
Kde nyní působí Dan ?
 
 
Svobodak | Vrchlabí
21.9.2017, 16:09
 
 
Jirko, myslím, že bráchu znám asi líp než kdokoliv jinej a můžu ti říct, že je to úplně normální kluk. Asi máš pravdu v tom, že se do kolektivního sportu, obzvláště do českého hokejového prostředí úplně nehodí. Na druhou stranu si nemyslím, že to z něj dělá horšího člověka (spíš naopak). O tom, že měl problémy v Liberci s trenérem Šťastným, už bohužel ví asi celá republika (kdysi jsme se spolu o tom bavili a to ani nevíš všechny podrobnosti). Jak dobře víš český rybníček je malý, všichni se znají a jsou spolu kamarádi, takže Svoboda = problémový hráč. Jak se jednou takhle zapíšeš, tak už to máš těžký. O to víc mě mrzí, že ho jeho mateřský klub víc nepodržel a nedal mu pořádnou šanci. To že vysedává na tribuně a místo něho hrají kluci bez perspektivy (bez urážky) jako šanci neberu. Neboj, vím moc dobře, že když se Liberec nebo Benátky na bráchu ptali, moc dobré reference jsi jim nedal. Je zajímavý, že se neustále někdo ohání tím, že je Dan sobecký hráč, hraje na sebe a ne pro tým. Tenhle argument ale neberu, v každém týmu kde pravidelně nastupoval (zdůrazňuju pravidelně) byl vždy v popředí nahrávačů, chodil na oslabení atd. Jestli mu vytýkáš to, že nebyl nadšenej z toho, že pořádně nehrál, ok. Možná to na sobě dává moc znát, ale pamatuju si, že tys taky nebyl úplně pozitivní a týmovej, když si tě Bajgl dovolil posadit (o Hlavajdovi a Fílovi ani nemluvím – to byla jinovatka na hokejce a rovnou se vyhazoval trenér Smajlík ). Když hrál Dan chvíli v 1. útoku tak si nemyslím, že nějak zklamal. Pár zápasů potom skončil na tribuně, což úplně nechápu. No nic, vím, že se stejně nic nevyřeší, ale ještě jednou opakuju, že jsem zklamanej, protože vím, že měl brácha na víc a Vrchlabí mu v tom mohlo pomoct. Možná na to zpětně budeš mít jiný pohled, až tvoji kluci někdy budou hrát na vyšší úrovni a poznají podobné zacházení – což se snad nestane, věřím, že ty si to dokážeš líp pohlídat.
Martin Svoboda
 
 
Jirka_Jakubec | Vrchlabí
21.9.2017, 14:34
 
 
Martine, mám potřebu na tvůj příspěvek reagovat. Evidentně se týká aktuálního ukončení působení Dana Svobody v týmu HC Letňany. Přemýšlel jsem, co všechno tady budu zveřejňovat, ale moc toho nebude. Pokud máš potřebu si o tom promluvit, tak se klidně ozvi, ale prezentovat na fóru to nebudu.
Pouze poznamenám, že jeho ukončení působení v týmech HC Vrchlabí, HC Benátky a teď i HC Letňany jsou si strašně podobné a nebude to náhoda. Nikdo nezpochybňuje jeho hokejové kvality, které přesahují tuto soutěž a neměl jsem s ním ani žádné osobní problémy. Bohužel pro něho (pro Vás) je hokej kolektivní hra a život v kolektivu vyžaduje schopnost fungovat ku prospěchu celku.
Obviňuješ tady Petra Hlaváče, ale např.komunikaci mezi Benátkami a Vrchlabím jsem měl na starosti výhradně já. A můžu Tě ujistit, že kdyby Dan v jakémkoliv týmu fungoval tak, že by to týmu přinášelo z většiny užitek, tak si p.Hlaváč může říkat, co chce a nikdo na to nebude brát ohled.
 
 
21.9.2017, 14:09
 
 
Vcera pres branare,obrance i utocniky dost vlazny vykon! Vzrusujicich bylo vlastne jen poslednich 5 minut. Hraci nam fanouskum mohli urcite nabidnout vice, treba aspon tu jejich petku pretahnout pekne po chrbate 😂
 
 
Svobodak | Vrchlabí
21.9.2017, 11:23
 
 
Chtěl bych tímto poděkovat Petru Hlaváčovi. Nejen že ti nestačilo, že jsi loni ukončil bráchovi sezonu, ale ty o něj máš starost i letos a nakecáváš o něm cizím trenérům nesmysly. Nevím, co jsem vám tak hrozného za dobu svého působení v HC Vrchlabí provedl, ale fakt mě mrzí, že si musíte vybíjet zlobu zrovna na Danovi. I přesto přeju Vrchlabí hodně štěstí a doufám, že jednoho dne budou ve vedení lidé, ze kterých mi nebude na zvracení.
Tak pa Hlavajdo a hodně štěstí v kuličce a na bednách.
Martin Svoboda
 
 
20.9.2017, 22:24
 
 
Taky si dovolím lehčí kritiku, byť umím překládat na bruslích jen na levou stranu. Z Letňan přijely docela lasičky, možná se mělo hrát více do těla, i když to více bolí a stojí to více sil. Ale jejich vítězství bylo zasloužené, měli jsme dost možností v přesilovkách rozhodnout zápas a tak bych ani tolik nehartusil na rozhodčí. Dnes podal z vrchlabských nejlepší výkon fanklub. Párkrát za rok tomu prostě tak je. Varietní čísla pražské pětky byla pěknou přípravou na další domácí zápas, přijede vychytralý vlk Bříška. Několikrát bude mít zlámanou vaz, vypíchnuté oko a zlomenou nohu a ruku, ale vždy se zázračně uzdraví. No a vlci z obdélníčku by měli dostat na velkém hřišti Vrchlabí naloženo. Pořádně od začátku, nějak se mi stále dere na mysl ta spálená klubová vlajka... Tak hodně štěstí ve Slaném a pak rozcupujte Gablonz. Na hadry! Smajlík
 
 
Pepahcv | Vrchlabí
20.9.2017, 22:20
 
 
Po minulém zápase jsem tu chválil posily. Dnes by si měli hlavně naše zkušené posily do obrany říct zda pro výhru udělali všechno, podle mě ne. První třetina byla dozadu hrozná, chyb bylo moc. Možná i podcenění? Každopádně jsme se dostali zpátky do hry. Dokonce jsme po dárku v podobě vlastního gólu vedli, ale nestačilo to. V zadu bylo moc chyb a hosté je trestali. Koho jsem litoval byl brankář Abrahám. Přiznám se že do to teď nebyl rozhodně můj favorit, ale dnes neměl na 4 z 5 gólů co byl na ledě absolutně nárok, navíc chytil dost věcí navíc. Jinak by mě zajímalo co je s Kubou Jelínkem že nebyl ani na lavičce? Když už tu jinfa vypisoval jména tak bych přidal Mikšovského, který dal dvě branky. V době kdy jsme se dostali do tlaku přišel 4 minuty před koncem regulrní gól na 4:5, jenže k údivu všech neplatil. Nesvalujme ale prohraný zápas jen na sudí, pokud by bylo nasazení jako v závěru utkání tak je výsledek úplně jiný. Přesto stane se, sezóna je dlouhá.
 
 
jinfa | vrchlabí
20.9.2017, 21:06
 
 
Pane Hlaváč,tak takhle né!Neschopnost od samé začátku utkání reagovat na taktiku soupeře byla dnes do očí bijící.Kam se poděla výhoda našeho širšího hřiště a taktéž našich větších herních zkušeností? Smajlík Prohrát se může..,ale po boji,kdy tam hráči nechají všechno.A to dnes bohužel nebylo.Dnes byl bojovný výkon vidět jen u pána Bláhy a pana Maďara.A když si člověk myslel,že tým zabere alespoň v poslední třetině..,tak všechno zhatila ta pruhovaná banda č.....!To byl z jejich strany opravdu odstrašující výkon Smajlík No,je začátek soutěže,nikdo nikoho nezatracuje a naopak všichni věříme,že bude líp. Smajlík Třeba už hned v sobotu ve Slaném hráči pochopí,že musí ten led doslova žrát a pak se ten úspěch dostaví.HCV-olé!!!
 
 
18.9.2017, 10:06
 
 
Jak se do našeho fora dostal ten starý případ Sedláka.?
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.