Diskusní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
prosím nevyplňovat
 

 
8.10.2017, 12:13
 
 
Skoro plný barák,krásný hokej,více bodů pro draky.3koda nevyužitých šancí v první třetině.Tentokrát jsme nevyhrávali buly a draci byli rychlejší a agresivnější.Snad to příště vyjde.Přeji hodně štěstí v Děčíně. Smajlík Ještě přání!Nešlo by zesílit zvuk na pozápasovém hodnocení trenerů?
 
 
7.10.2017, 22:06
 
 
Já už letos kritizoval, tak pochválím výkon Trutnova. Líbil se mi Vácha. Bod je neúspěch, ale tentokrát jsme ho sebrali silnému soupeři. Poučit se z chyb na další zápasy, nejen s Trutnovem. Ale třeba v trutnovské ledničce rozbijeme bank zase my! Smajlík
 
 
jinfa | vrchlabí
7.10.2017, 21:52
 
 
Mě chybí i tvrdý obránce kterým byl například Martin Klement.Hráči soupeřů si kolem našich obránců jezdí v pohodě a bez obav z toho,že by je mohl někdo "přišpendlit" na manťák.. Smajlík
 
 
jinfa | vrchlabí
7.10.2017, 21:31
 
 
Dnes bylo k vidění víceméně vyrovnané utkání,bohužel s hořkým koncem pro nás... .Šance urvat vítězství byla na obou stranách.Jak se ale blížil konec zápasu,tak to v naší hře směrem dozadu čím dál tím víc skřípalo! Smajlík Kuba Jelínek toho spousty pochytal a držel nás stále ve hře Smajlík Ale samozřejmě nemůže pochytat úplně všechno.Ty časy,kdy jsme Trutnov jasně převyšovali jsou už bohužel dávno pryč.Stejně nenávratně je i doba,kdy se na našem stadiónu" mačkalo"minimálně 2000(kolikrát i dost víc)lidí.Mrzí to ,jelikož ,kdy jindy má být plný dům,když né na derby(ikdyž jen okresní)? Trocha nostalgie: derby s Hradcem u Pardubic mělo ve všem daleko větší grády!!! Smajlík Ale to je zase jiný příběh....Jsme ve 2.lize,dnes se sice prohrálo. Jedeme dál!U nich jim to vrátíme i s úroky Smajlík HCV-olé!!!
 
 
Pepahcv | Vrchlabí
7.10.2017, 21:24
 
 
Tak jsem se po zápase po zápase proti Letňanům dostal na další hokej. Rozdělení bodů je naprosto spravedlivé, Trutnov vyhrál zaslouženě. Dobrý nástup do utkání, škoda těch neproměněných šancí. Teď budu trochu kritizovat. Máme 12 útočníků a hlavně v přesilové hře není nikdo před bránou. Já vím že to tam bolí, ale taky tam padají góly. Pokud se tu nenajde bojovník jakým byl loni třeba Novák tak budeme mít s obětavými a bojovnými týmy jako je Trutnov, Letňany apod... problémy. Máme tu dost technických hráčů, teď najít bojovníky kteří před tu bránu půjdou... Utkání bylo odehráno v parádní atmosféře, oba kotle dneska za 1 Smajlík Těšil jsem se v závěru na naši přesilovku, ale paradoxně Trutnov málem rozhodl už v ní. Nic se v podstatě neděje, špici tabulky máme na dohled.
 
 
HERMOCH | TRUTNOV
7.10.2017, 20:36
 
 
Hezký hokej
 
 
Jirka_Jakubec | Vrchlabí
6.10.2017, 10:50
 
 
To HCSV1997
Zdravím a reaguji. Jandejs za nás letos určitě nenaskočí. Původně jsme s ním počítali, ale ještě před sezónou ho vzali zpět do Benátek a bylo víceméně jasné, že už k nám jezdit nebude. Navíc už je starší, takže i vyřídit střídavé starty sice lze, ale je to komplikované. A v současném složení bychom pro něho neměli prostor.
Info o situaci v týmu před derby bude odpoledne v upoutávce na zápas na našem webu i na FB.
Tak zítra na značkách Smajlík
 
 
5.10.2017, 18:05
 
 
Hezký den,
Hrají za nás na střídavé starty Tadeáš Hejda a Tomáš Tržický, je možné, že bychom u nás mohli vidět i Adama Jandejska ?
 
 
3.10.2017, 13:54
 
 
už ???? Smajlík Smajlík
 
 
1.10.2017, 10:08
 
 
Pánové díky za zlaté body,velká gratulace!Už se těšíme na draky,týden bude dlouhý. Smajlík Smajlík
 
 
jinfa | vrchlabí
1.10.2017, 09:23
 
 
Hoši děkujem!!!Na tom starobylém stadiónku se vám podařilo uhrát skvělý výsledek, Smajlík Teď už se všichni připravme na sobotu Smajlík Já osobně se už teď nemohu dočkat...HCV-olé!!
 
 
Kukis.... | Vrchlabí
30.9.2017, 23:06
 
 
Kdo by řekl, že proti Kobře a hlavně u nich kluci ubrání dvakrát dlouhé oslabení 3 na 5... Další parádní a odmakanej zápas.. Kobra dnes slabší, ale z naší hry mám dobrý pocit.. Derby bude fajn Smajlík
 
 
Jirka_Jakubec | Vrchlabí
30.9.2017, 22:40
 
 
Zkouším, jestli funguje naše fórum. Nechce se mi věřit, že by dnešní výhra zůstala bez komentářů. Smajlík Smajlík
 
 
Nester | Vrchlabí
30.9.2017, 12:57
 
 
Mame na dnesek jeste hodne mist v autobusu na Kobru. Tak se neflakejte doma a pojedte s nama.
 
 
30.9.2017, 11:27
 
 
Tak Tome hodně zdraví a spokojenosti a ať Ti to dneska na užovkách střílí!!
 
 
29.9.2017, 15:05
 
 
FB je sociální síť, díky níž se informace, které víme tři hodiny před zápasem, rozšíří rychlostí blesku. Vše ostatní jde nejdříve na web a z něj se sdílí na Fb Smajlík Jak jsem již uvedla, veškeré "rychlé" příspěvky, najdete již také v aktualitách.
Děkuji za pochopení Smajlík
 
 
29.9.2017, 12:34
 
 
Tlumočím jeden vzkaz:
Chtěl bych moc poděkovat vedení HC, hráčům, fanclubu, ale i ostatním fanouškům HC Vrchlabí za krásný dárek v podobě dresu vrchlabského hráče a odchovance Tomáše Oppelta. Za jeho slavnostní předání! Je to pro mě zase o něco snadnější. A jsem rád, že už se opět můžu na našem zimáčku podívat na ten náš krásný hokej! Ještě jednou všem děkuji za krásný zážitek, který mě nesmírně dojal.
Jirka Krejčí
 
 
28.9.2017, 20:50
 
 
Tak s tím naprosto souhlasím.
Proč tedy mít vlastní stránky, když je vše napřed na FB? Nemělo by to být obráceně?
Klukům za včerejší zápas patří velikánský dík. Pár akcí bylo naprosto špičkových, na to, že to kluci hrají po práci, tak super.
 
 
28.9.2017, 13:45
 
 
Ne každý má FB a proto si myslím,že přednost by měly mít naše stránky.Od toho je máme.
 
 
28.9.2017, 12:38
 
 
Dobrý den a ahoj všem,
i já bych ráda zareagovala na zdejší příspěvky, které naši redakci posouvají dál. Protože jak píše Jirka jsou informace, které víme až na poslední chvíli, dávali jsme je prioritně na FB. Od dnešního dne je vždy najdete i v aktualitách na hlavní stránce našeho webu.
Jakékoli vaše připomínky jsou vřele vítány, protože jak všichni víme, 100 lidí má 100 různých pohledů na jednu věc.
D.
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.