Diskusní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
prosím nevyplňovat
 

 
Jirka_Jakubec | Vrchlabí
21.11.2017, 13:41
 
 
Jsem hrozně rád za výkon týmu v Trutnově. Určitě to nebyl náš nejlepší výkon, ale rozhodně nejbojovnější. Opravdu jsme to vítězství chtěli víc než soupeř a každý na ledě nechal 100%.
Co se týká rozhodčích, tak tam těch chyb bylo určitě víc a na obě strany. Ale je to derby a k tomu patří hodně emocí a hodně nervů, takže asi není jednoduché to pískat. Jak se ptal Ocelot na ten icing, tak rozhodčí nám sdělil, že musí posuzovat postavení hráčů v době, kdy jsou na vrcholku kruhů. Pokud je na stejné úrovni útočník a bránící hráč, má vždy přednost bránící, tedy se píská icing. I z videa je myslím patrné, že Bláhyč byl jednoznačně ke kotouči blíž a icing se pískat neměl.
Náš "black-out" v posledních vteřinách je nepochopitelný, ale zaplať pán bůh, že to Ábrys chytil.
Ještě bych chtěl opět zmínit jednoho hráče, kterého jsme měli v Trutnově s sebou. To jste Vy, diváci. I přes výsledkovou mizérii jste úplně nezanevřeli a podpořili jste svůj tým. Je tu velký rozdíl oproti současné situaci ve DVK. Díky, kluci bojovali i pro Vás.
Zdá se, že ta výhra v TU zase přiklonila štěstí na naši stranu a místo ztrát hráčů i bodů budeme spíše počítat návraty a vítězství. Více info dám v upoutávce na zápas.
 
 
ocelot | Vrchlabí
20.11.2017, 18:17
 
 
Poprvé letos zdravím všechny diskutující! I když nepřispívám, neznamená to, že nečtu a musím začít netradičně-nemohu si pomoci. Zdravím totiž i Hermocha, kvůli kterému jsem loni diskuzi ke konci ani nesledoval, ale letos je to on něho již ok-jen tak dál! Ale otočme list a pojďme k derby. Zastavím se u několika sporných momentů.Nájezd jejich gólmana do rozhodčího jsem měl krásně před očima (stejně jako ten Nikův u nás) a musím napsat, že byl možná o 10% slabší, ale prostě byl! Pokuď si tohle nechá sudí líbit, je to průšvih-padni komu padni! Pak mi vrtá hlavou, jak nám mohlo být při trutnovském powerplay odpískáno zakázané uvolnění. Dnes jsem studoval pravidla o hybridním acingu a tohle bylo prostě pochybení rozhodčích, ale tím, že se vhazovalo u nás, tak to ani nepřiznali. Prosím Jiřího Jakubce- řekl k tomu něco rozhodčí střídačce? Vysvětlil to nějak? Byla to dost zásadní situace-mohli jsme zvýšit a byl by klid a nemuselo dojít ani na infarktový závěr, který jsme si ale podle mě způsobili sami netaktickým postavením hráčů při vhazování-koukněte se na to na FB.Jinak klobouk dolů před Martinem Abrahamem. Není mi jasné, jak je možné udržet klidnou mysl při takovém průběhu a atmosféře zápasu. Myslím, že mu v tom hodně pomohli i spoluhráči, konkrétně David Pojkar, alespoň to tak z hlediště vypadalo...Prostě-kluci díky moc, protože tohle v každém fanouškovi HCV zůstane hodně dlouho!
 
 
jiri.zaplatile | vrchlabi
19.11.2017, 16:39
 
 
Vazeni pratele.Rad bych se vyjadril ke vstupnemu na hokejova derby v Trutnove.Pred zacatkem souteze se pan Poul tolik zasazoval o to aby v nasi skupine hral i Dvur Kralove a tet je to jasne.Na derby zvysuje jednotne vstupne ze 60 kc na 70 aby si doplnil kasicku,nebot predpokladal ze se mu to financne vyplati.Na nasem stadionu ani ve Dvore Kralove se tyto veci nedeji,vstupne je 40 senior a student a 60 ostatni.Fanousku z Vrchlabi tam mohlo byt odhadem 200 az 300 a nebyl to jen kotel nadsene fandicich supras ale i mnoho nasich divaku kteri byli za delici paskou pro hosty v levo.At si tech par korunek majitel Trutnova necha a uzije ale nas tym si zato odvezl 3 dulezite body!Jinak hokej opravdu pro silne nervy.Diky bojovnici od Labe Hc Vrchlabi
 
 
HERMOCH | TRUTNOV
19.11.2017, 13:59
 
 
absolutně unikla sudím jedna věc a to strčení jejich brankáře - SUDÍ ale svého brankaře nemají, ale jak ve fotbale se mluví o kamerovém záznamu sporné situace,bylo by k věci totéž i v hokeji.Každý fanda svým "objektivním"pohledem viděl či neviděl !!
 
 
jinfa | vrchlabí
19.11.2017, 13:54
 
 
A) rozhodčí Vokřál je Trutnovák.....,B)byl tam určitě i delegát svazu...C)asi nelze čekat od Jeschkeho,že by se v rámci fair play přiznal k "faulu" na rozhodčího.Bohužel,ikdyž to je nespravedlivé,tak my s tím nic nenaděláme.Hlavní je,že se podařilo v derby vyhrát!!! PS:jak bylo včera vidět,tak i v řadách policie mohou být individua,která si s teleskopem v hrozivě napřažené ruce chtějí ukojit svá ega... Smajlík A to k tomu neměli ten nejmenší důvod Smajlík (tedy jestli to nebyl zrovna jen další rozmrzelý fanoušek Trutnova.. Smajlík )
 
 
PepaHCV | Vrchlabí
19.11.2017, 13:26
 
 
To HCSV 1997: Já jsem v tu chvíli viděl Luštince jak stejně před lety ve finále kraje ujel a dal. Naštěstí to dopadlo dobře.

Jinak po našem vyrovnání na 3:3 absolutně unikla sudím jedna věc a to strčení jejich brankáře Jeschkeho zezadu do čárového, který si ustlal na zemi. Jako náš Niko dostane trest za jemné postrčení a tohle protože to rozhodčí neviděl nic. Záznam má samozřejmě jen Trutnov a tak místo trestu ve hře a disciplinárky nic nebude. Chyba Smajlík
 
 
19.11.2017, 10:07
 
 
To PepaHCV: Koukám na ukazatel skóre, vidím 10 vteřin do konce a puk ve středním pásmu. Tak už si říkám ,, Jo, je to naše, kluci to zvládli!!" A nejednou vidím, jak na modré čáře je nikým nehlídaný trutnovák, zpracuje puk a jde na Ábryho-6 vteřin před koncem. Zakončuje a Ábry chytá-2 vteřiny do konce. V tu chvíli jsem mu všechno nepovedené odpustil Smajlík . Ale ty nervy? Nezapomenutelné Smajlík
Myslím, že největší radost měl právě Martin, což ukázal i skokem na plexisklo Smajlík . Snad mu tenhle zápas pomůže k lepším výkonům, strašně moc mu to přeju.
A děkuju všem: hráčům(obou stran), fanouškům(obou stran) za skvělou podívanou. Derby, jak má být, řekl bych. Smajlík
 
 
PepaHCV | Vrchlabí
19.11.2017, 00:29
 
 
Dneska odbojované utkání, makali všichni super Smajlík Trutnov sice vedl 3:1, ale ty jejich góly. Kromě jednoho nájezdu jeden náhodný odraz a pak gól z půlky. Zasloužili jsme si to víc a i to štěstí se ve 3. třetině překlopilo. Trutnovští hráči pak ke konci místo tlaku spíše připomínali letce. Ve 3. třetině tolik vymyšlených přesilovek, faul byl snad jeden! Snad si tu bojovnost přeneseme i do dalších zápasů a opět v ní soupeře minimálně vyrovnáme (dnes jsme byli i lepší) Neodpustím si jednu výtku. Co to bylo 10 vteřin před koncem? Ábrys nemusel dostat šanci odčinit tu minelu, mohli mu jí kluci odpustit Smajlík chytal jinak dobře. Díky za krásný zápas Smajlík
 
 
18.11.2017, 22:45
 
 
Nesouhlasím,v Jablonci a to není tak dlouho jsme podali víc než solidní výkon,Bohužel bez bodovýho zisku. Jablonec je ale kvalitou úplně jinde.než Trutnov.
 
 
jinfa | vrchlabí
18.11.2017, 22:35
 
 
Po delší době byla u našeho týmu vidět snaha bojovat o každý centimetr ledu!Ta obrovská chuť porvat se o vítězství, byla nakonec odměněna sladkou výhrou!!! Smajlík Derby je naše!!!!Hoši děkujem!!!Dnes jste nám a především tedy i sobě dokázali,že když se chce,tak to jde Smajlík Tak do dalších bojů hodně štěstí!!!!
 
 
18.11.2017, 21:40
 
 
V Trutnově to byl krásný boj. Až do té úplně poslední vteřiny! Diváci oboustranně fandili jak diví, rozhodčí a a kvalita ledu moc špatný.
 
 
HERMOCH | TRUTNOV
18.11.2017, 20:53
 
 
Děkuji jednomu z nejinteligentnějších fanoušů za krásné přání a jsem rád,že nebyla mlha a měkký led
 
 
18.11.2017, 20:28
 
 
HCV Jóóóó hoši děkujem Smajlík
 
 
18.11.2017, 16:37
 
 
ahoj zašlapte ty Pí-i do ledu, oléééééé
 
 
18.11.2017, 16:24
 
 
Hokejové Vrchlabí mě dalo tolik pěkných zážitků, že bych ani na chvilku nezaváhal nejet na mistrák v době, když se nedaří. Už si beru spodky a budu věřit, že třeba už tenhle zápas v Trutnově u Libče bude ta otočka. A když ne, tak to ve středu odnese lídr z Děčína. Smajlík
 
 
jinfa | vrchlabí
14.11.2017, 15:23
 
 
Ani ve snu by mě nenapadlo nejet!!!I mě se současný stav nelíbí...,ale vím,že to nejhorší, co bychom mohli udělat, je vyprdnout se na náš tým.A to já rozhodně nikdy neudělám!!!!Vím,že nás náš tým moc potřebuje.Takže je naprostou samozřejmostí,že do TU jedu!!!Všichni společně za Vrchlabí!!! Smajlík
 
 
Kukis.... | Vrchlabí
14.11.2017, 13:15
 
 
Žádní fanoušci nerezignují a ti co rezignují, nejsou fanoušci a nikdy nebyli.. Taky mi tenhle stav vadí, ale jak říkal jeden velký člověk, co věděl, co říká: hlavně se z toho neposrat.. A já k tomu jen dodám,, tady na fóru se z toho neposerte! V sobotu jedu do Trutnova nechat plíce, jako vždy a možná o to víc, v jakém stavu náš tým teď je.. Tak přestaňte fňukat, jako děti ve školce a pokuste se o to taky...
 
 
14.11.2017, 11:58
 
 
Já jsem odpověď dostal v jednom článku... Tuším před zápasový s Kobrou.....
 
 
14.11.2017, 10:25
 
 
Z Facebooku Supras Vrchlabí:
V SOBOTU DO TRUTNOVA!
Již v sobotu nás čeká výjezd podzimu do Trutnova. Snad poprvé za ty derby ve 2.lize nebudeme favoritem. Náš tým, zdecimovaný mnoha zraněními a posledními výsledky, není zrovna úplně v pohodě. Proto je i na nás je z této krize dostat a zapnout na maximální obrátky.
Slyšeli jsme mnoho hlasů, že do Trutnova nejedou, že teď ten hokej stojí za h…o. Dobře, není to teď optimální, ale kdo byl například v Jablonci, tak viděl, že to jde. Ale jenom když se jezdí na 100%, ne jako teď v sobotu. V Trutnově se ale musí jet minimálně na 200%, jak na ledě, tak v kotli. Zapomeňme tedy na poslední výsledky a předvedenou hru, pojďme se semknout a ukázat, že i v horších časech stojíme za týmem. Jestli nejedete s náma busem, tak sraz v našem sektoru nějakou tu půlhodinu před zápasem. Zvěte lidi, sdílejte!
TAK V SOBOTU! HCV!!!
PRO TY, KDO NEMAJÍ FB, REZERVACE DO BUSU NA ČÍSLE 604 684 111 FORMOU SMS
 
 
14.11.2017, 10:02
 
 
Jak se do lesa volá,tak se z lesa ozývá. Špatný hokej ,špatná nálada , to je přeci normální.Vázne komunikace.Fanoušci se zajímali o zdraví CHleboráda,Maďara viz Rikardio a nic.Pak vázne i diskuse a fanoušci rezignují. My skalní budeme,ale fandit dál.Kdo věří vítězí!Je to ale ještě pravda? Ahoj všichni v Trutnově!
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.