Diskusní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
prosím nevyplňovat
 

Filtr: výpis příspěvků ze dne "2017-6-6" |  vypnout filtr
 
RSS
 
6.6.2017, 17:07
 
 
MÁME TU INFO ZE ZÁKULISÍ ČSLH
Zdravím a mám pro Vás zatím stále neoficiální info, ale tentokrát "ze zasvěcených kruhů". Velice pravděpodobně se letos již ani neuskuteční aktiv klubů II.ligy a o rozdělení skupin tak rozhodne STK přímo.
V pracovní verzi je základní rozdělení - skupina východ (Morava) 8 celků, skupina střed 11 celků a naše skupina západ také 11 celků - HCV, HC RODOS DK, HC BAK Trutnov, HC Vlci JBC, Kobra Praha, HC Letňany, HC Řisuty, HC Baník Sokolov, HC Děčín, HC Draci Bílina a HC Most.
Do Play-off půjde prvních 8 týmů a 1.kolo by se mělo odehrát mezi týmy ve skupině. Až ve druhém kole se půjde proti týmům ze skupiny střed.
Ještě to není definitivní, ale velice pravděpodobné. Pro nás to znamená, že jedno cestování ubude - Klatovy - a hlavně jsme ve skupině s TU a DK. Čtyřkolová základní část zůstává, takže o 4 zápasy navíc.
Suma sumárum, za mě docela dobrý
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.